Skocz do zawartości

Polecane posty

Zależy pod co to ma być jak pod serwery gier to LiveNet jak pod www to ovh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

w tej granicy cenowej wątpie żebys cos sensownego znalazł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze będa dobre pingi pod Gry? bo Kolega wyżej sie wypowiadał ze do gier LiveNet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

tylko pamietaj ze w livenet pseudo serwer to zwykly deskop...

co do linka ktory podales, napewno lepszy serwer, niz ten ktory podales w pierwszym poscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z tego co wiem ovh ma lokalizacje Francje Neo nie będzie miało lagów? i inne czyli Tele2 itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś uruchomiłem serwer gier.

Mój internet: Chello

Ping: od 50-89

Brak lagów

 

uruchomiony był na RPS1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH i serwery gier odpadają, na 20 slotowy serwer 5-6 graczy ma ping powyżej 100, a reszta ~80ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

Po prostu odległość z Polski do Francji jest dość znaczna i to jest powodem wysokich pingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webd o ile pamiętam ma serwery w Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co polecacie do gier Oprucz LiveNet żeby za instalacje sie nie płaciło chyba że Symboliczne Sumy i żeby była dobra jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja tego serwera jest bardzo dobra: ( http://www.ovh.pl/produkty/kimsufi08xxl.xml ) czyli zakładając ping jest stały. Łącze 100/100 robi swoje, kolejny + to brak limitów. Fakt kawałek odległości jest ale jak wejdziesz na 1 lepszy serwer do CSa (właśnie na ovh) to tam pingi utrzymują się do 65. Dlaczego nie Livenet? Teraz co 2 serwer ma tam swoje serwery (ale pomieszałem:)), łącze mają obciążone, słabe sprzęty w porównaniu do ovh. Czyli sumując, biorąc w ovh masz pewność, że nie będzie problemów z łączem ani limitami a ping będzie stały a w Livenet nie dość, że dostaniesz słabą maszyne z limitami to przy nie obciążonych serwerach na takim łączy nie zejdziesz poniżej 45ms. Więc zastanów się. Róznica pingu to 20ms to nie jest aż tak dużo a dodatkowo masz tani, mocny sprzęt na nielimitowanym łączu. Myśle, że ktoś się ze mną zgodzi;P

 

Edit:

Sam miałem serwer z Livenetu. Pingi nie zachwycały a obsługa fatalna. Na serwer czekałem ponad 4ni (regulamin mówi bodajże do 74) gdy dostałem serwer okazało się, że pan nie zainstalował połowy pakietów które były potrzebne a wrzucił cały śmietnik. O reinstalacje systemu prosiłem 3dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy miałeś tam serwerek? Chyba nie teraz :) Zaszło wiele zmian(moim zdaniem na lepsze). Z tego co widzę łącze działa dobrze i nawet jak jest jakieś tam jego obciążenie to nie jest to wyczuwalne :)

 

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer? jego okres mi sie skończył tydzień temu. I już nie przedłużałem z wcześniej wypisanych przyczyn. Teraz jade na ovh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym okresem oczekiwania. Wiadomo, że nie trwa to 5 minut. Podczas instalacji dodatkowego oprogramowania tj. DirectAdmin, firma LiveNet.pl musi wysyłać prośbę o przesłanie klucza licencyjnego, a trwa to czasem nawet do kilku godzin.

 

Firma LiveNet mimo licznego grona klientów oferuję bardzo atrakcyjną ofertę i zapewnia niskie pingi maszyn. Wiadomo, że gdy maszyna jest używana w nadmiarze to nie możemy zrzucać winy na podmiot udostępniający. Korzystając z usług w/w firmy dawniej, myślałem, że nie dadzą sobie rady, ale myliłem się, aktualnie LiveNet jest bardzo dobrze prosperującą firmą hostingową, która zapewnia niski ping maszyn, fachową pomoc techniczną i miłą atmosferę podczas rozmowy :))

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja sam już nie wiem bo tu taka Buża Mózgów OVH czy LiveNet?To ja sam już nie wiem bo tu taka Buża Mózgów OVH czy LiveNet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×