Skocz do zawartości

Polecane posty

Od wczoraj od 22 hosting nie działa. Żadna moja strona sie nie ładuje, poczta tez nie działa. Napisałem juz do supportu. Ale moze wy wiecie cos o awari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa z tego co widzę ;) daj linki do stron to się zobaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer platinum w Luksemburgu na koniec sluzby (czeka juz Quad Xeon w Anglii) postanowil sie odwdzieczyc padem. Wszystko opisalismy juz wczoraj o 23 w dziale wiadomosci w panelu Klienta i tam mozna odczytac statuss naprawy. Przepraszam za problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby ten quad wynagrodził tego pada bo google działa już w 2 stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24 maja, okolo godziny 23 wystapil problem sprzetowy na serwerze platinum. Zostala zlecona intwerwencja polegajaca na wymianie chassis serwera. Przewidujemy, ze w podmiana zostanie wykonana w godzinach porannych. Przepraszamy Panstwa za niedogodnosci i przerwe w dostepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszyna od 12:50 jest online. Uzytkownikom zostanie oczywiscie przyznana rekompensata za problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać. Awarie sprzętowe nie są winą hostingu na szczęście i nie ma nikt na to wpływu. Wszystko śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

platinum znowu leży a wg informacji jakie dostałem to awaria łącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakies 11:30 rzeczywscie wystepuja czasowe przerwy z lacznoscia z calym root.lu. Aktualne informacje sa oczywiscie w panelu klienta od jakis 2 godzin ;). Przepraszam za utrudnienia w imieniu firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W panelu jest wiadomość ze niby już działa, ale u mnie (serwer platinum) wszystko leży: poczta, http, DA. Widze że coraz czesciej zdarzają się pady neteasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety pad łącza (a właściwie jakieś ataki na łacze jak to opisała serwerownia, choć wydaje mi się to naciągane) nie jest zależny od nas, wszystko przez większość czasu działa, ale zdarzają się kilkunastominutowe przerwy tylko na jednej z czterech maszyn, która pozostała w Luksemburgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, padały łącza do jednego, ostatniego serwera w root.lu, ale przenosimy go już od ponad tygodnia do Anglii i wszystko się ma ku końcowi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×