Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Exil

[wirtualny] Serwer pod stronę turniejową

Polecane posty

Planujemy z kolegom otworzyć stronę z turniejami itp w różne gry komputerowe, początkowo WC3. Oczywiści podchodzimi do tego poważnie i wiemy, że na darmowych hotingach/cms nie wiele zdziałamy. Na to forum wpadłem, gdyż szukałem odpowiedniego hostingu. Chciałbym żeby serwer nie padł gdy ludzie zaczną ściagać repki z meczów ( max z jednego turnieju to 281 plików, co dało mi w przybliżeniu 56 mb. Rocznie to ponad 3,5 gb, ale to są liczby maksymalne), a do tego sama stronka. Domyślam się, że pewnie serwer by musiał mieć z 5gb miejsc, nie potrafię jednak określić jak duży powinnien być transfer miesięczny/roczny . Był bym wdzięczny jeśli byści mi coś polecili za odpowiednie pieniądze.

PS

Chciałbym jeszcze spytać, czy hostingi, które można kupić na allegro: http://www.allegro.pl/item357591174_hostin...el_sprawdz.html

http://www.allegro.pl/item360110952_stabil...ja_polska_.html

itd, czy są one warte rozpatrzenia? Jeśli nie to co polecacie w takim razie?

PS2

Bym zapomniał, mam już dwie wykupione domeny w home.pl i zastanawiałem się nad wykupieniem serwera tam. Ale ceny nie są zbyt konkurencyjne.

Będę wdzięczny za każdą radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie za wiele od takiego konta nie możesz się spodziewać... . o ile wcześniej firma nie zwinei interesu i wtedy całkiem zostaniesz na lodzie ;) - czego ci nie życzę

 

raczej wybieranie hostingu na allegro sobie odpuśc - to nie jest dobre miejsce na to, to nie jest dobra porównywarka cen do tego... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Skorzystaj z firm takich jak:

webh.pl

cal.pl

iq.pl

prohost.pl

hekko.pl

szybki-serwer.pl

lub w naszej Firmie active-hosting.pl (Promocja domen do pakietu przy zakupie na rok)

 

 

Pozdrawiam Damian Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cały dzień chodzę po stronach firm hostingowych i wiem mniej więcej jaką pojemność chcę (5gb), ale ciągle nie wiem ile transferu potrzebuje, czy 100 gb rocznie czy 300 gb ;) nie potrafię ocenić jak szybko ten transfer się zużywa ;/

strona będzie podoba do tej: http://wc3.cups.gamesports.net/en/cup/28/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
cały dzień chodzę po stronach firm hostingowych i wiem mniej więcej jaką pojemność chcę (5gb), ale ciągle nie wiem ile transferu potrzebuje, czy 100 gb rocznie czy 300 gb ;) nie potrafię ocenić jak szybko ten transfer się zużywa ;/

strona będzie podoba do tej: http://wc3.cups.gamesports.net/en/cup/28/

 

 

300 Gb rocznie przy pojemności konta 5 Gb to mało... My oferujemy jak większość firm które wymieniłem transfer miesięczny a nie roczny.

 

Pozdrawiam Damian Miodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy istnieją może jakieś firmy, które umożliwiają zwiększenie transferu za drobną opłatą? Bo nigdzie czegoś takiego nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy istnieją może jakieś firmy, które umożliwiają zwiększenie transferu za drobną opłatą? Bo nigdzie czegoś takiego nie znalazłem

 

Zazwyczaj każda to umożlwia jednak raczej się to nie opłaca gdyż w przeliczeniu często opłaca się wziąć wyższy pakiet niż płacić x zł za 1GB.

 

Przykładowo u nas koszt dodatkowego 1GB/mc to 2,44 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy gdzie weźmiesz, bo płacić grube pieniądze za dodatkowy transfer się też nie opłaca ;)

 

 

P.s u nas dodatkowy GB transferu 0,80zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nic, zdecydowaliśmy, że na razie wykupimy coś za grosze, a potem przerzucimy się na jakiś porządny ;)

dzięki, za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
no nic, zdecydowaliśmy, że na razie wykupimy coś za grosze, a potem przerzucimy się na jakiś porządny ;)

dzięki, za porady

 

Witam.

Jeżeli za grosze z allegro to radzę robić często kopie strony.... Bo później Super Extra (Firma) się zmyje a Pan będzie w rozpaczy....

 

 

 

Pozdrawiam Damian Miodek A-H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×