Skocz do zawartości
konradinho

Hosting na serwis z obrazkami

Polecane posty

Witam.

 

Poszukuje hostingu pod serwis z obrazkami. Nie będzie to serwis do hostingu zdjęć itp. Będzie działał podobnie jak userbars.pl, potrzebuje czegoś na początek, w miarę rozwoju stronki oczywiście przejdę na coś mocniejszego. Zależy mi na tym aby była możliwość wpłat miesięcznych/kwartalnych. Na stronie będą też użyte podstawowe funkcje graficzne pozwalające dodać napis na obrazku. Nie wiem czy takie funkcje potrafią przy paru jednoczesnych zapytaniach generować duże obciążenie. Gdyby ktoś miał z tym styczność to proszę powiedzieć jak to jest. Wszystko będzie stało na małym autorskim skrypcie.

 

Z góry dziękuję za propozycje.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Poszukuje hostingu pod serwis z obrazkami. Nie będzie to serwis do hostingu zdjęć itp. Będzie działał podobnie jak userbars.pl, potrzebuje czegoś na początek, w miarę rozwoju stronki oczywiście przejdę na coś mocniejszego. Zależy mi na tym aby była możliwość wpłat miesięcznych/kwartalnych. Na stronie będą też użyte podstawowe funkcje graficzne pozwalające dodać napis na obrazku. Nie wiem czy takie funkcje potrafią przy paru jednoczesnych zapytaniach generować duże obciążenie. Gdyby ktoś miał z tym styczność to proszę powiedzieć jak to jest. Wszystko będzie stało na małym autorskim skrypcie.

 

Z góry dziękuję za propozycje.

 

Pozdrawiam.

 

Jeśli potrzebujesz jakąś platformę hostingową na sam początek, to może serwer PRIME Start byłby dla Ciebie dobry.

Więcej informacji: http://3it.pl/?id=primestart

Opłata abonamentowa to 7 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×