Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz Sojda

Konto pod repozytorium SVN

Polecane posty

Witam, mam problem nietypowy, bowiem nie związany bezpośrednio z webhostingiem. A mianowicie szukam miejsca do postawienia repozytorium SVN. I nie obchodzi mnie, czy ktoś zechce wrzucić mnie na swojego dedyka, jakaś firma zaoferuje konto shell czy coś jeszcze innego. Zależy mi przede wszystkim na stabilności i uptime, żebym nie miał problemów z dostępem do repozytorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam problem nietypowy, bowiem nie związany bezpośrednio z webhostingiem. A mianowicie szukam miejsca do postawienia repozytorium SVN. I nie obchodzi mnie, czy ktoś zechce wrzucić mnie na swojego dedyka, jakaś firma zaoferuje konto shell czy coś jeszcze innego. Zależy mi przede wszystkim na stabilności i uptime, żebym nie miał problemów z dostępem do repozytorium.

 

Polecam nasze usługi: 3it.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam nasze usługi: 3it.pl

 

Mam wrażenie, że jakbym chciał kupić lodówkę, też byś polecił 3it.pl ;)

 

A tak na poważnie, to nie widzę w waszej ofercie, tego czego poszukuję, więc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matt :- ))

Wiesz co rozmawiałem z Tobą już o tym, jednak nie byłem pewien czy mam gdzieś subversion.

Okazało sie że mam na jednym serwerze taki cud.

Jeżeli jesteś nadal zainteresowany zgłoś się na GG.

Uptime 99,96% przez ostanie 4 miesiące :- ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że jakbym chciał kupić lodówkę, też byś polecił 3it.pl ;)

 

A tak na poważnie, to nie widzę w waszej ofercie, tego czego poszukuję, więc??

 

Hah, dobry koment - niektórzy to już nie mają oporów przed promowaniem wszystkiego gdzie popadnie ...

 

A co do svn, też kiedyś szukałem ale w sumie wystarczyłby jakiś vps z hosteurope albo netdirekt (dedyk) i sobie takie svn'a zainstalować + możliwość korzystania z innych usług. No chyba, że jakiś niski budżet typu 5-10 zł miesięcznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do svn, też kiedyś szukałem ale w sumie wystarczyłby jakiś vps z hosteurope albo netdirekt (dedyk) i sobie takie svn'a zainstalować + możliwość korzystania z innych usług. No chyba, że jakiś niski budżet typu 5-10 zł miesięcznie ;)

 

Tzn. wiesz, chciałem to tylko do nauki i własnych drobnych projektów i nie chciałbym inwestować jakichś większych pieniędzy w coś, czego pewnie nie wykorzystam nawet w 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×