Skocz do zawartości
Gość patrys

PHP 5.2.6 Release

Polecane posty

To nie są łatki Windowsa nie trzeba je łatać jak najszybciej. Na home jest jeszcze wersja 5.2.1 i nikomu to nie przeszkadza. Ja całkiem dobrze sobie radze na 4.4.2. Na pewno nikt z usługodawców nie instaluje czegoś po 1 dniu od wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

warto zaaktualizować:

  • Fixed possible stack buffer overflow in the FastCGI SAPI identified by Andrei Nigmatulin.
  • Fixed integer overflow in printf() identified by Maksymilian Aciemowicz.
  • Fixed security issue detailed in CVE-2008-0599 identified by Ryan Permeh.
  • Fixed a safe_mode bypass in cURL identified by Maksymilian Arciemowicz.
  • Properly address incomplete multibyte chars inside escapeshellcmd() identified by Stefan Esser.
  • Upgraded bundled PCRE to version 7.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nikt z usługodawców nie instaluje czegoś po 1 dniu od wydania.

 

Na pewno? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Na home jest jeszcze wersja 5.2.1 i nikomu to nie przeszkadza.

to jest zaniedbanie, ale jeżeli je popierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaniedbanie to jest wtedy kiedy ktoś nie zamiata przed własnym domem. A w home to jest po prostu zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My już zaaktualizowaliśmy większość serwerów. Zostały może jeszcze z 2-3 serwery do aktualizacji.

 

Uważam, że trzymanie tak starej wersji php jest zaniedbaniem administratora serwera. Jeżeli są wersje stable to należy aktualizować, przynajmniej ja mam taką politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Zaniedbanie to jest wtedy kiedy ktoś nie zamiata przed własnym domem. A w home to jest po prostu zdrowy rozsądek.

zdrowym rozsądkiem jest lenistwo ? Trzymanie nieaktualnej, a co się z tym wiąże dziurawej wersji oprogramowania, nie jest dla mnie osobiście godne pochwały.

Pewnie zaraz użytkownik Steven wypowie się w tym temacie, dlatego mówię, że jest to moje zdanie.

 

Ja swoje maszyny trzymam na najnowszym oprogramowaniu i to jest dla mnie zdrowym rozsądkiem.

 

Uważam, że trzymanie tak starej wersji php jest zaniedbaniem administratora serwera. Jeżeli są wersje stable to należy aktualizować, przynajmniej ja mam taką politykę.

I to jest prawidłowe myślenie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Ja całkiem dobrze sobie radze na 4.4.2

Może w ogóle zrób downgrade do 3.x?

php4 umarło w zeszłym roku, a ty trzymasz trupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do trzymania php4. Sami mamy ja jeszcze na serwerze w wersji 4.4.8 ( czyli najnowszej mozliwej 4 ), jednakze jest ona dostepna dla tych co sobie tego zycza. Nie wszyscy jeszcze przekonwertowali swoje aplikacje, choc minelo sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Nie wszyscy jeszcze przekonwertowali swoje aplikacje, choc minelo sporo czasu...

Taka natura ludzka, nie zrobią tego skoro nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam standardowo php 5 u siebie ale jak któryś ze znajomych chce to i 4 sie znajdzie na serwerze 2 kliknięcia i zmienione PHP ma a co do aktualizacji to poczekam jeszcze z tydzień max 2 z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×