Skocz do zawartości
matt

[problem] Webmail

Polecane posty

Witam,

 

Mam maly problem, po zainstalowaniu fcgi nie chce mi sie odpalic Webmail pokazuje mi blad

 

ERROR (512): Smarty error: problem creating directory "./tmp/_cached_templates" (/var/www/html/webmail/smarty/Smarty.class.php:589)

 

probowalem zmiany chmod tak jak mi to radzono jednak to nic nie pomoglo ...

 

 

ps. nie wiedzialem w jakim dziale napisac, wiec prosze moderatora o przeniesienie do odpowiedniego dzialu jesli ten jest nieodpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

no to utworz ten katalog i daj mu chmod 777 by mogl tworzyc pliki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos bylo z prawami poniewaz ten katalog byl ... Teraz mam kolejny blad przy probie zalogowania wywala mi takie bledy ... Probowalem znowu kombinowac z prawami jednak cos nie chce sie udac.

 

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_3ac56c1d8bf2695b7ba9feec6c6c1793, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/html/webmail/inc/inc.php on line 21

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/html/webmail/inc/inc.php:21) in /var/www/html/webmail/inc/inc.php on line 21
ERROR (2): Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/webmail/inc/inc.php:21) (/var/www/html/webmail/inc/lib.php:160)

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_3ac56c1d8bf2695b7ba9feec6c6c1793, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przecież pisze wyraźnie, iż problem jest z następnym katalogiem (przechowywania sersji)

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_3ac56c1d8bf2695b7ba9feec6c6c1793, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/html/webmail/inc/inc.php on line 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tmp ma chmod 777 i dalej to samo ...

 

EDIT: Musialem wszystkim plikom w tmp dac 777. Dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×