Skocz do zawartości
verde

DA licencja miesieczna kupię

Polecane posty

WItam , poszukalem na forum i jakos niemoglem zbytnio znalesc licencji Direct Admin w platnosci miesiecznej, chodzi mi o kwote 30- 40 zl miesiecznie z VAT . Tam gdzie znalazlem  licencje za taka cene raczej wy na forum nie polecaliscie , lub ludzie mieli problemy z licencja panelem direact admin ( np wygasla licencja itp ) , chodzi mi czy wlasnie ktos w takiej cenie oferuje miesieczna licencje da.  Nie interesuja mnie oferty za 60 zl w gore, gdzie  tez znalazlem na forum. Dodatkowo szukam tez owef firmy czy ta kogos :) ktory wstepnie przyinstalacji DA skonfiguruje serwer, zawsze tak kupowalem licencje DA ( ale aktualnie tam gdzie kupowalem juz niemozn akupic licencje / przedluzyc - nie wiem czemu ) , wiec chodzi mi o zainstalowalenie i wstepne skonfigurowanie serwer typu , php,mysql , apache, dns, ftp  itp., jest to jednorazowa konfiguracja, a wspolpraca ze mna bedzie trwala nieprzerwanie , gdy nie lubie zmieniac dostawcow uslug, licencja wieszczytsa mnie nie interesuje.

Licencja bedzie wgrywana na nowy serwer tyle co po reinstalacji ( debian ) .

 

Pozdrawiam i czekam na jakies oferty. Z gory dziekuje.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dostał interesujące PW już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak dostalem na PW info i dzięki za to

CO do tematu ( ten co pokazal Czoobek ) bylem widzialem i tak:

 

hc.pl - nie oferuje DA co miesiac tylko wieczysta

Active-Hosting.pl - 69 zł - nie ma co ukrywac ze licencja "chodza" po 30 - 40 zł .

netzip.pl - zlozylem oferte i kupilem licencje DA ale juz czekam okolo tygodnia i nie moge sie doczekać na licencje , pewnie bede chcial zwrot kasy wplaconej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

netzip.pl dust.pl u nich masz za 30-40zł może nie być na stronie ale pisz do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netzip.pl - zlozylem oferte i kupilem licencje DA ale juz czekam okolo tygodnia i nie moge sie doczekać na licencje , pewnie bede chcial zwrot kasy wplaconej ...

 

zaraz dust zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netzip.pl dust.pl u nich masz za 30-40zł może nie być na stronie ale pisz do kontaktu

Nie wiem skąd takowe informacje, ale... nie sprzedajemy i nigdy nie sprzedawaliśmy licencji na DA (ani wieczystych, ani z płatnością miesięczną).

 

zaraz dust zobacze.

Dziękujemy za złożone zapytanie, odpowiedź poszła na maila. Mam nadzieję, że mimo wszystko chociaż trochę pomogłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam wersji LifeTime, jest jakaś opcja kupienia taniej niż $299 ?

Dodatkowo czy można później zmienić dane licencji? Powiedzmy, że za rok będę chciał przenieść wszystko na silniejszy serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×