Skocz do zawartości
yacenty

Zakup serwera w HostEurope - płatności

Polecane posty

Witam,

jak wygląda sprawa płatności za serwer w HE?

Sciagaja kase z KK już w momencie zamówienia czy dopiero po jakims czasie? Maja stałe dni w miesiacu kiedy sciagaja kase czy tak jak im sie umysli jak to mialo miejsce w hetzner?

Abonament pobieraja z góry czy z dołu?

Ile musze miec zabezpieczonych środków w momencie zamawiania? tylko na setup czy setup plus 1. abonament? czy moze nic?

Zadaje takie pytania poniewaz w tym momencie na KK mam srednia ilosc srodków a wiem ze zamówienie u nich troszke trwa i chciałbym je zrobic jak najszybciej.

Powiedzcie mi czy akceptują karty MasterCard electronic czy musi to byc pelna karta kredytowa, niestety PKO uszczesliwilo mnie na sile super wypasiona karta mastercard electronic - jedyne gdzie jej moge uzyc to cpn :)

 

Z góry dzięki za informacje,

Pozdrawiam

YacentY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

setup plus abo ale tylko do końca miesiąca, czyli np. 20 ojro plus 4 ojro.. potem co miech jakoś 1-3 rachunek i 4-8 dni później ssą kasę.. tzn. u mnie tak jest : ) raz przegapiłem płatność i zapomniałem załadować, po 3-4 dniach mejl, że "prosimy o wyjaśnienie o co chodzi".. załadowałem, odpisałem, że "dawać los jetzt" i po 2-3 dniach pociągneli : )

acha, pobierają z ..tak nie wiadomo, raczej to jest z góry, ale to tak w 1/3 okresu pobierają raczej..

 

electronica chyba nie przyjmą, chyba, że sam przelejesz.. ja mam visa virtual w mBanku - bombowo działa

 

jakby co, to wpisz mój numer klienta w poleceniu: 158304

- w zamian mogę Ci coś tam czasem przetłumaczyć na angielski albo niemiecki w celu kontaktu z HE... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co, to wpisz mój numer klienta w poleceniu: 158304

- w zamian mogę Ci coś tam czasem przetłumaczyć na angielski albo niemiecki w celu kontaktu z HE... : )

 

 

hhahaha... jaki kozak :) To teraz all dawać poleconych sponsiego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za późno, wniosek już poszedl, niemiecki slabo kumam ale z anglickim nie mam zadnego problemu - w koncu 3lata siedze w dokumentacji technicznej wiekszych czy mniejszych koncernów wiec trzeba gadac z różnymi niemcami, finami, chińczykami czy innymi włochami nie wspominając o tajwańcach :)

 

dzieki za info, zobaczymy kiedy mi postawia maszyne i o ile bedzie lepsza od obecnej w hetznerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie dopisac troszke informacji.

zamówienie złożyłem w poniedziałek 21, we wtorek kolo poludnia zostałem poproszony o potwierdzenie zamowienia i poinformowany ze kod przyjdzie listem, potwierdzilem i czekam sobie na kod.

a tu właśnie przed momentem dostaje maila, ze serwer został zamówiony i przyjedzie do nich 6maja, pozniej rzekomo setup 3dni robocze.

Ciekawi mnie tu tylko jedno - na chusteczke im było ten kod wysyłać skoro i tak bez potwierdzenia go zamowili dla mnie całkiem pokaźna maszyne (server max5) dosc mocno jeszcze zmodyfikowana w porównaniu ze standardem?

 

Tez tak mieliście w swoim przypadku?

Pozdrawiam

YacentY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny update informacji, w piatek dostałem list z kodem wiec wklepałem go do ich systemu późnym wieczorem,

dzis patrze w skrzynce mail od nich i co? niespodzianka serwer juz działa i moge zacząc migracje z hetznera do HE.

teraz nie pozostaje juz tylko nic innego jak sciagac kompilowac konfiguorwac i transferowac te kilkadziesiat gb danych z hetznera.

 

jak na poczatek jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakoscia obslugi klienta

 

pozdrawiam

YacentY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe do mnie napisali tylko pierwszego maila po niemiecku pozniej wszystko juz szlo po angielsku, tez duzy pozytyw, w hetznerze kazdy majl automatyczny wymagal odpisania im zeby mi to przysłali jeszcze raz ale po angielsku badz tez jak wola po polsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×