Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
damianoos

Problem ze zmianą NS w Leaseweb

Polecane posty

Witam,

 

Przetransferowałem swoją domenę do Leaseweb i nie mam pojęcia jak zmienić serwery NS w domenie. Chcę domenę podpiąć do jakiegoś wirtuala (powiedzmy dla przykładu ns hosty to: ns.ehost.pl). I jak w tym panelu w LW to zmienić... Nigdzie nie widzę takiej opcji, czy ktoś z was ma może domenę w LW i wie jak to ustawić?

 

Szperając po internecie znalazłem taki topik: http://www.webhostingtalk.com/archive/inde...p/t-558300.html

Koleś ma podobny problem, w tym temacie są też screeny tego panelu. Można edytować strefę DNS, ale nie można zmienić serwera NS - dziwne i nie logiczne dla mnie... Może da się to jakoś obejść?

 

P.S Whois zgłasza serwery NS:

 

ns1.leaseweb.nl.

ns4.leaseweb.net.

ns5.leaseweb.nl.

 

 

Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji na ich stronie wynika że transfer domeny jest bezpłatny, ale po dokonaniu transferu zostanie pobrana opłata za przedłużenie na kolejny rok. Możliwe że po dokonaniu płatności w panelu pojawi się funkcjonalność zmiany delegacji domeny.

 

To tylko przypuszczenia, jasność będziesz miał jak skontaktujesz się z ich supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zostało opłacone. Gdy grzebię w strefach DNS (np. zmieniam ip serwera), to zmiany są widoczne - co oznacza że panel funkcjonuje prawidłowo i mogę zarządzać domeną po stronie LW. Pytanie jak zmienić adres NS (czy to w ogóle możliwe). Ich support nie jest na najlepszych poziomie, długo się czeka na odpowiedź, zdawkowe odpowiedzi i z reguły zrób sobie sam.. Mam przeczulenie co do ich pomocy, dlatego może ktoś spotkał się z ich "panelem" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×