Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kaczy

Netia WiMAX

Polecane posty

Witam serdecznie!

 

Czy miał ktoś z Was, drogich forumowiczów jakąś styczność z usługami Netia WiMAX? Z powodu przeprowadzki do Torunia poszukuję jakiegoś stałego dostępu do internetu (bez linii telefonicznej, bo nie zamierzam płacić abonamentu za telefon z którego i tak nie skorzystam) a więc wszelkie usługi ADSL odpadają. Po wstępnym rozeznaniu w temacie, trafiłem na ofertę Netii. Jeśli ktoś miał już z styczność z Netia WiMAX- proszę o opinię.

 

Jeśli ktoś z forumowiczów jest z Torunia i mógłbym doradzić w wyborze jakiejś oferty w przypadku telewizji kablowych (os. Wschód, nazwę ulicy mogę podać na pw) również będę wdzięczny. Interesuje mnie łącze 1mbit/s w cenie do max. 69zł (brutto) miesięcznie. Umowę mogę podpisać na max. 24 miesiące, choć najlepsza byłaby na 12 miesięcy lub bezterminowa. Z różnego rodzaju powodów i tak będę mieszkał pod tamtym adresem minimum 5lat (a pewnie dłużej) jednak... nie lubię wszelkiego rodzaju lojalek. Pytanie zamieszczam w piaskownicy, bo nijak ma się do tematyki tegoż forum, jednak... może jest ktoś z Torunia kto mógłby coś doradzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może na trzepak.pl tam Panowie się znają, wiedzą co dobre a co nie i z Torunia na pewno też się ktoś znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wimaxa, krotko bo cos ponad miesiąc jednak jestem bardzo zadowolony. Nie zrywa polączeń, prędkosc 1megabit jest przez caly czas, w grach pingi wyższe bo mniej wiecej na poziomie 60 ale stabilne wiec nie przeszkadza to w grze.

Wimax jest naprawde fajnym rozwiazaniem jezeli mieszkasz na zadupiu i TPSA nie chce Ci podłączyć internetu chociaż kabel idzie prosto pod Twoim domem.

Do tego monterzy którzy mi montowali, założyli wszystko ładnie i schludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×