Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
djsolar

Progreso.pl - is down

Polecane posty

Od ok godziny 14 nie działa ...

 

Podobno 1 z serwerów .

 

Nie dziala ani extranet (ich panel), ani poczta, ani FTP, ani WWW klientow :mellow:

 

 

Zobaczymy jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za off :mellow:

 

ciop.pl na szczescie nie jest hostowana w progreso - ciop ma wlasna serwerownie, zbyt powazny i zbyt potezny to serwis aby stawiac to na shared hostingu :ph34r: (ok 300.000 uniq / month)

 

 

progreso nadal down

 

progreso is up - 15:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za off :mellow:

 

ciop.pl na szczescie nie jest hostowana w progreso - ciop ma wlasna serwerownie, zbyt powazny i zbyt potezny to serwis aby stawiac to na shared hostingu :ph34r: (ok 300.000 uniq / month)

 

 

progreso nadal down

 

progreso is up - 15:30

 

I znow down ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym w temacie 'Opinie'... Dajcie spokój moja strona ma przez nich takie przerwy drugi raz w ciągu 3 dni. Niby coś tam zmieniali, a w rzeczywistości hostują 250 pewnie na jakimś dziadku, który już nie daje rady. Na dodatek nie mogę wysłać zgłoszenia, bo tak jak pisał kol. wyżej exnet nie działa. Na infolinii dowiedziałem się (około 14:00), że 'walczą z problemem'. Żałuję, że zaufałem tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem o tym w temacie 'Opinie'... Dajcie spokój moja strona ma przez nich takie przerwy drugi raz w ciągu 3 dni. Niby coś tam zmieniali, a w rzeczywistości hostują 250 pewnie na jakimś dziadku, który już nie daje rady. Na dodatek nie mogę wysłać zgłoszenia, bo tak jak pisał kol. wyżej exnet nie działa. Na infolinii dowiedziałem się (około 14:00), że 'walczą z problemem'. Żałuję, że zaufałem tej firmie.

 

hmm wynioslem sie do nich z nazwy.

 

mam nadzieje ze to "okazjonalny" incydent.

 

Tak btw , sam pracuje w firmie hostingowej (radio i tv) i nie wyobrazam sobie przerwy na kilka godzin ... Niestety ponosimy koszta , ale zapewniamy serwery awaryjne , wiec w razie problemow klient nie cierpi pol dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×