Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Hosting pod 3-4 niewielkie strony

Polecane posty

Gość Łukasz Tkacz

Witam,

miałem konto hostingowe o sporych parametrach ale główny serwis jaki na nim siedział i wykorzystywał większość transferu/miejsca itp został przeniesiony na inny.

 

Teraz mam na nim jeszcze 3-4 strony:

ironsquad.eu

jaggedalliancezone.pl

hiredguns.pl

cms-area.pl

 

Są to w większości serwisy tylko informacyjne, bez forów itp a i nawet o dosyć małym ruchu, chciałbym je przenieść na jakiś tani ale za to szybki i stabilny serwer bez bajerów. Parametry wystarczające w zupełności to:

 

- Pojemność: 400-500MB

- Transfer: 7-10GB/m-c

- możliwość podpinania domen

- zarządzanie najlepiej przez DA lub cPanel

- wielkość baz SQL w ramach pojemności (żadne mi tu zasady a'la OVH)

 

Cena.. hm.. chciałbym jak najtańsze, max 40zł/rok, co polecacie? Myślałem nad netarterią ale w insane za nieco niższą cenę, dostaję jednak więcej, poza tym te 5GB/m-c to jednak mało na wypadek W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś w stanie zwiększyć swój budżet mogę zaproponować pakiet Home z naszej oferty.

Pojemność 1GB, Transfer miesięczny 10GB, nieograniczona ilość domen, panel DirectAdmin w polskiej wersji językowej z naszą autorską skórką, nieograniczona ilość baz danych dla użytkowników forum, pojemność baz danych ograniczona wielkością konta.

Cena konta 61zł brutto.

 

Więcej informacji: http://netzip.pl/hosting/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, w aktualnie trwającej promocji( jest na forum :P ) dostaniesz u nas konto które normalnie kosztuje 61zl rocznie za 48,80zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

W tym wypadku oferta netzip.pl wygląda lepiej niż webh.pl (nie biorąc pod uwagę promocji). Nie wiem jednak jak się obie firmy sprawują więc niech albo ktoś napisze co lepiej wybrać z tych lub jeszcze innych firm, wolę OBIEKTYWNE oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@juvenito, możesz przedstawić jakieś obiektywne argumenty (opórcz tego, że netzip.pl istnieje o wiele krótcej niż Webh.pl)?

Korzystasz z usług tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×