Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dusker

Odtwarzacz FLV online

Polecane posty

Panowie pomozcie,

otoz potrzebuje umiescic online kilka filmow (10-20 minut kazdy), i potrzebuje rozwiazania, ktore uniemozliwilo by kopiowanie/sciaganie tych filmow na hdd. Wydaje mi sie ze najlepsza (najwieksza kompatybilnosc) opcja bedzie flash, tak jak youtube.

czy ktos moze mi polecic odtwarzacz który jest darmowy (najchetniej) lub ewentualnie nie zbyt drogi.

 

z gory dzieki

pozdrawiam

pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anarchy Player? To plugin do Wordpressa, jednak z mozliwoscia pozenienia tego z wlasna strona.

 

Ale... zastrzezenie, ze kopiowanie/sciaganie tych materialow ma byc niemozliwe, jest ... prawie niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, że nie jest możliwe, aby całkowicie uniemożliwić ściąganie plików z takiego playera na hdd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę, że nie jest możliwe, aby całkowicie uniemożliwić ściąganie plików z takiego playera na hdd.

 

to juz ustalilismy wyzej :mellow: swoja droga gdyby cos takeigo bylo mozliwe widzielibysmy to w youtube, a jednak da sie. Chodzi jednak o max utrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze zabezpieczone że aż nie działa? :mellow:

 

Can I watch NHL Video Portal on a Mac?

Currently the Mac OS is not supported...

Due to a bug in Firefox with Windows Media Player 11, control bars will appear in each of the video panels. The workaround is to remove Windows Media Player 11 and reinstall version 10.

 

Pod linuksem w ogóle żaden film się nie odtwarza.

 

http://answers.yahoo.com/question/index?qi...15203843AAbAhUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×