Skocz do zawartości
livers

Glupie pytanie "sponsoring ?:o"

Polecane posty

Wiem ze to może nie odpowiednie forum itp Ale nie pytam tu o to czy ktos zasponsoruje tylko czy firmy "hostingujace strony www" są wstanie postawic "z ich obciazeniami" jakikolwiek stabilny serv głosowy lub gry?? Jesli tak to czy taka firma zgodnie z prawem moze "sponsorowac" ?? pozdrawiam czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz ile kosztuje serwer TS np w GamePad 0.7zł czy to taki majątek że trzeba prosic o sponsoring. Pyzatym jest jeszcze kilkadziesiąt darmowych serwerów ts-a nawet ktos na forum ma chyba w Podpisie. Takie moje zdanie zrozumiał bym serwer gry ale TS:vent nie jestem w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy firmy "hostingujace strony www" są wstanie postawic "z ich obciazeniami" jakikolwiek stabilny serv głosowy lub gry??

 

A co wspólnego ma hostowanie stron www z serwerami głosowymi/gier? To są na tyle różniące się usługi, że trzymane są zazwyczaj (a przynajmniej nie spotkałem się z inną sytuacją) na osobnych maszyn i jedno nie wpływa w żaden sposób na drugie.

 

Jesli tak to czy taka firma zgodnie z prawem moze "sponsorowac" ?? pozdrawiam czekam na odpowiedz

 

To jest poważne pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do serwera głosowego to jestem pewien że wystarczy Ci w zupełności kanał z możliwością robienia subkanałów - a taki możesz dostać na prawie każdym serwerze, nawet u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwer gry to już całkiem inna bajka - z tym będzie ci na pewno trudno!

 

 

Jeżeli nie ma się żadnego portalu typu wiaderko, badź chociażby takiego forum jak ja to nie ma co liczyć :> chyba że od gameserv.pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam ventrillo itp sam kupilem vps i tam hostuje w zupełności wystarcza ale za darmo "narazie" mógłbym reklamowac jakąś firme :( potrzebuje sponsorów na reklame ;p Taki którzy byliby gotowi dać vt jesli owe byłoby potrzebne ^^ Klan ze sponsorami wyglada lepiej ;P www.invisible.pl jesli jakas firma jest zainteresowana znalezieniem sie w prawym menu ze sponsorami prosze pisac :( To zostanie tzw partnerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bystry masz wzrok ;- ))

 

:P przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tu chodzi o to ze my potrzebowac nic nie potrzbujemy server gry kupiony itp ale taki sponsor moze sie przydac np przy oragnizacji turnieju albo jakiegos "idola" wtedy moj vps nie pociagnie 200 slotow. A tak to poprostu cos musi zajmowac miejsce a jak narazie to reklamuje efektgames ;p bez ich wiedzy :P

 

Jesli to jest dziwne to ja nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze aby Ci 200 osób weszło :) pozatym ventrillo jest płatne :P a najnowsza wersja ma ograniczenie do 8 slotów na darmowy server :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze aby Ci 200 osób weszło :) pozatym ventrillo jest płatne :) a najnowsza wersja ma ograniczenie do 8 slotów na darmowy server :P
nie ventrilo tylko ts bedzie potrzebne pozatym juz organizowałem takie zbiorowiska słuchała stała 100 a dochodzilo momentami do 150/160 osob :) hmm co robi dobra reklama i dobre nagrody :P Ale czy cos takiego z oragnizuje to juz zalezy. Ale powiem ze taki online idol to dobra reklama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ventrilo tylko ts bedzie potrzebne pozatym juz organizowałem takie zbiorowiska słuchała stała 100 a dochodzilo momentami do 150/160 osob :P hmm co robi dobra reklama i dobre nagrody :P Ale czy cos takiego z oragnizuje to juz zalezy. Ale powiem ze taki online idol to dobra reklama :)

 

I może oglądalnością swojej strony [jeżeli masz] przebijasz takie strony jak nasza-klasa.pl / esl.eu ba nawet całe google :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I może oglądalnością swojej strony [jeżeli masz] przebijasz takie strony jak nasza-klasa.pl / esl.eu ba nawet całe google :P ?

 

o cffaniak sie znalazl wiadomo o co chodzi czlowieku a ty tu z jakimis podtekstami wyskakujesz wiec jesli jest 150 osob wiec logiczne ze przynjamniej 50% odwiedzi strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×