Skocz do zawartości
GyniO

Hosting z jaknajw. transferem miesiecznym!

Polecane posty

Wystarczy popatrzeć w moją sygnaturkę..

A po 2 to chyba na serwie www nie postawie gry do cs'a? albo do wow'a ...

Strona z Twojej sygnaturki (jak już ktoś zwócił uwagę) na chwilę obecną nie działa. Po drugie, nigdzie też nie napisałeś, iż chcesz hostować tam właśnie ten projekt. Piję tylko kawę rozpuszczalną, więc nie powróżę sobie z fusów, aby w ten sposób dowiedzieć się, czy postawisz tam silnik gry via www, własnego bloga, czy galerię zdjęć, a może forum warezowe. Po trzecie... jeśli Tobie nie chcę się nawet poprawnie napisać zapytania, trudno, aby komuś chciało sie dla Ciebie formułować ofertę pod Twoje konkretne potrzeby. Resztę napisali Ci już inni, nie widzę więc sensu, by się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona z Twojej sygnaturki (jak już ktoś zwócił uwagę) na chwilę obecną nie działa. Po drugie, nigdzie też nie napisałeś, iż chcesz hostować tam właśnie ten projekt. Piję tylko kawę rozpuszczalną, więc nie powróżę sobie z fusów, aby w ten sposób dowiedzieć się, czy postawisz tam silnik gry via www, własnego bloga, czy galerię zdjęć, a może forum warezowe. Po trzecie... jeśli Tobie nie chcę się nawet poprawnie napisać zapytania, trudno, aby komuś chciało sie dla Ciebie formułować ofertę pod Twoje konkretne potrzeby. Resztę napisali Ci już inni, nie widzę więc sensu, by się powtarzać.

 

Ja zadałem pytanie dobry hosting i z dużym transferem.

Po co na co to już moja sprawa...

Jak będę kupywał serwa u danej firmy to zadam już pytanie czy to i to..

 

W temacie chciałem się dowiedzieć jaka firma jest dobra i warto wydać tam pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

akurat pytania o to co chcesz hostować to nie przejaw wścibstwa a chęci jak najlepszego doradzenia.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×