Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ryb

Domena a dane adresowe.

Polecane posty

Witam, znajduje sie w dosyc dziwnej sytuacji. Chce kupic domene w godaddy.com albo namecheap.com lecz nie na swoje nazwisko (osoba z innego kraju), zeby nie bylo za prosto nie mam karty kredytowej i konta paypal, wiec bede musial uzyc konta znajomego. W przyszlosci bede odpowiedzialny za przedluzanie domeny tego obcokrajowca, zalezy nam aby domena byla na jego nazwisko. Czy takie praktyki sa dopuszczalne w tych firmach? Jak to wyglada? W panelu nazwa.pl jest rubryka do wypisania osobnych danych osoby odpowiedzialnej za kontakt i adres gdzie maja wysylac faktury wiec sadze, ze w tych firmach tez tak bedzie (w koncu wydaje sie, ze sa bardziej cywilizowani :) ). Z gory dzieki za odpowiedzi i przepraszam za brak polskich znakow.

 

Pozdrawiam,

Ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem kartę kredytową wuja i jego nazwisko widniało w płatnościach i dziala, a domena na mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zawsze jesttaie cos jak kontak z "ksiegowoscia" i osoba odpowiedzialna za domene (kontakt) mowiac wiecej jeszcze sie nie spotkalem z takim czymc by trzeba bylo miec "na hama" ten sam kontakt z kisiegowoscia , czyli osoba odpowiedzialna za przedluzanie domeny itp i te same dane do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×