Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
heyup

Dobry hosting

Polecane posty

Poszukuję w miarę taniego hostingu na portal z tapetami (darmowe serwery się nie sprawdziły).

 

Jego pojemność powinna być jak największa (10-15GB wystarczy) i mieć nielimitowane miejsce na bazy danych mysql i naturalnie obsługiwać php.

 

Proszę o polecenie jakiegoś hostingu, kompletnie nie rozeznaje się w tej kewstii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim budżetem dysponujesz? Ile transferu potrzebujesz?

Oczywiście szukam jak najtańszego, myślę że 300-400zł, transfer conajmniej 50GB miesięcznie (jednak gdy portal się rozrośnie zapewne trzeba będzie więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry hosting a Twój budżet z opisanymi wymaganiami to raczej kwestie trudne do pogodzenia. Napisz czego dokładnie oczekujesz, czy zależy ci na serwerze w PL, na jakimś konkretnym panelu, a może kwestie supportu i uptime-u są dla Ciebie drugorzędne.

 

Ogólnie serwisy z tapetami to nie zabawki i potrafią dać hostingowi w kość. Z byle jakiego hostingu szybko Cię wyeksmitują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój budżet jest taki jakie są obecne przychody ze strony :P

Nie znam się na hostingach, nie zależy mi na serwerach w Polsce, support dla mnie jest drugorzędną sprawą, panel też nie jest dla mnie ważny, nie poszukuję obecnie jakiegoś ultra-hostingu, chodzi mi przedewszystkim o dużą ilość miejsca i nielimitowane bazy mysql.

 

Ogólnie serwisy z tapetami to nie zabawki i potrafią dać hostingowi w kość. Z byle jakiego hostingu szybko Cię wyeksmitują

To tak mogą mnie wywalić bez niczego z hostingu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak mogą mnie wywalić bez niczego z hostingu?!

Bez niczego nie, ale... z tym wszystkim co masz to i owszem :P

Co jak i dlaczego... to już pewnie ktoś dalej pociągnie ten temat, aby Ci wyjaśnić. Pisząc dalej całkiem już poważnie, to na Twoim miejscu szukałbym jakiejś firmy z serwerami za granicą (np. w DE) bo jak się domyślam... ruchu też będziesz potrzebował jeśli serwis będzie popularny i te 10-15GB straczyć Ci może tylko na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bez niczego? Wywalą cie za obciążenie. Szukaj porządnego managed VPS i nawet nie zastanawiaj sie nad shered.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak potrzebuję serwera na TERAZ właśnie na początek, zamierzam z niego korzystać jakieś 6 miesięcy a później zmienić na większy(albo ten VPS) tak więc nadal czekam na propozycje (serwerów w DE i innych), a co sądzicie o DreamHost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję w miarę taniego hostingu na portal z tapetami (darmowe serwery się nie sprawdziły).

 

Jego pojemność powinna być jak największa (10-15GB wystarczy) i mieć nielimitowane miejsce na bazy danych mysql i naturalnie obsługiwać php.

 

Proszę o polecenie jakiegoś hostingu, kompletnie nie rozeznaje się w tej kewstii :P

 

 

Polecam naszą platformę hostingową: http://3it.pl/?id=primeextra.

W cenie 70GB transferu miesięcznie, cena roczna to 264 zł netto.

Jak aktywujesz konto i zgłosisz że otrzymałeś ofertę z WHT otrzymasz rabat 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×