Skocz do zawartości
bartek24m

kto zatwierdza te tematy ?

Polecane posty

witam chciałem zglosic skarge

mianowicie zalezy mi na sprzednaiu swojego serwera

a skoro juz jestem z wami ponad 2 lata chciałem uzyc do tego waszego serwisu

jednak jakoś wasi moderatorzy nie zatwierdzaja moich tematow

czy moglbym hcociaz dostac jakies powiadomienie na PM odnosnie czemu nie zostal zatwierdzony temat ?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PM zatwierdzają moderatorzy :P do nich kieruj skargę moja ofertę też raz odrzucili ale potem sie dowiedziałem od sziroka jakie trzeba mieć wymagania na ofertę. Zrobiłeś przejrzystą ofertę ? wszystkie dane podałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ofercie muszą być dane firmy, albo chociaż link do danych firmy. W Twojej ich nie ma dlatego nie pojawiła się na forum. Skoro jesteś na forum dwa lata mógłbyś przeczytać regulamin działu oferty :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

To jest właśnie ten problem. Oczywiście temat widziałem i nicka z forum pamiętam. Niestety musimy (powinniśmy?) być konsekwentni i ze względu na dobro wszystkich oferty bez danych firmy nie zostają zatwierdzane.

 

Temat czy powinny być zatwierdzane oferty "koleżeńskie" pozostawiam do dyskusji, wnioski na pewno zostaną wyciągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić poddział w ofertach: "Oferty prywatne", gdzie w razie potrzeby osoby takie mogły by składać oferty. Oraz dodać punkt w regulaminie, iż można złożyć 1 ofertę na x mc. Dodać też, ze oferty nie mogą dotyczyć sprzedaży masowej, a tylko pojedyńcza maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×