Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
chomik3

szukam serwera z dobrym supportem

Polecane posty

witam

 

Poszukuje serwera dedykowanego z naciskiem na dobry, polski support. Czesto nie ma mnie w domu a nie moge sobie pozwolic na zwisy, ataki dos'owe i inne czynniki które uniemozliwia internauta ogladanie moich serwisow.

 

Aktualnie mam dedyka na tbpsh.pl (eatm.pl) jednak z tego co zauwazylem pracuja tam osoby które nie znaja sie zbytnio na fachu. o doinstalowanie zwykłych pierdołek czy zmiane np limitu uploadu baz musze sie dlugo prosic (czasem nawet dopłacać)

 

Ponadto serwer z min 2 tb transferu, Dduzo iloscia ramu (minimum 2 gb), z przyzwoitym procesorem (mam kilka baz po 500 mb, wiec dobry procek to pozycja obowiazkowa) i direct adminem

Cena jaka jestem zaoferować to +/- 500 zł, oczywiście im mniej tym lepiej ;)

 

Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2TB? Polski support? 500zł?

 

Te wyrażenia wzajemnie się wykluczają ;)

 

Możesz spróbować u polskiego pośrednika hetznera czyli http://dedykowane.cjc.pl/, ale wspominasz o ddosie a hetzner ostatnio coś ma fochy na takie przejawy korzystania z jego łącz ;)

 

Masz racje Boss - Hetzner jest dobrą serwerownią, ale ostatnimi czasy zrobili się bardzo restrykcyjni (może wynika to z ilości maszyn - nie wiem) - jakakolwiek próba DDosu, czy tym podobne - trzeba się liczyć że maszyna będzie odłączona od sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(czasem nawet dopłacać)

 

Czyli oczekujesz w kwocie ~500zł serwera ze świetnym supportem ze strony serwerowni i darmową administracją z wysokim poziomem gwarantowanej reakcji na usterkę/itp ?

 

Jeśli tak, to będzie bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja znam lepszą serwerownie niż hetzner (wg mnie.. )

 

STRATO.DE ;)

 

 

i twój budżet w zupełności starcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam

 

Poszukuje serwera dedykowanego z naciskiem na dobry, polski support. Czesto nie ma mnie w domu a nie moge sobie pozwolic na zwisy, ataki dos'owe i inne czynniki które uniemozliwia internauta ogladanie moich serwisow.

 

Aktualnie mam dedyka na tbpsh.pl (eatm.pl) jednak z tego co zauwazylem pracuja tam osoby które nie znaja sie zbytnio na fachu. o doinstalowanie zwykłych pierdołek czy zmiane np limitu uploadu baz musze sie dlugo prosic (czasem nawet dopłacać)

 

Ponadto serwer z min 2 tb transferu, Dduzo iloscia ramu (minimum 2 gb), z przyzwoitym procesorem (mam kilka baz po 500 mb, wiec dobry procek to pozycja obowiazkowa) i direct adminem

Cena jaka jestem zaoferować to +/- 500 zł, oczywiście im mniej tym lepiej ;)

 

Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc

 

Jeśli polski support to polecam naszą ofertę: dedykowane.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×