Skocz do zawartości
latet

Co się dzieje z Home.pl ?

Polecane posty

Witam,

 

Mam pytanie do klientów Home.pl, do których sam się zaliczam.

Przez długi czas nie mogłem złego słowa powiedzieć na jakość ich usług.

Ostatnio (mniej więcej w ciągu ostatnich kilkunastu dni) pojawiły się uciążliwe problemy z pocztą przez POP3 i SMTP.

Np. wysyłanie nawet 1 KB maila trwa wiele minut. Albo odbieranie maili ze średnio-dużymi załącznikami trwa w nieskończoność. Parę dni temu maile przychodzące przez parę godzin w ogóle nie dochodziły na konta. Itd, itp.

Z konsultantami też jakby coraz trudniej się dogadać. Dawniej ochoczo i fachowo przystępowali naprawy zgłoszonej awarii, a teraz najpierw jakieś autoryzacje, sracje, fragmenty haseł każą sobie podawać, tylko po to, aby się upewnić, że ja to ja. Potem seria pytań o moje oprogramowanie, standardowe zwalanie winy na mojego firewalla, itp...

 

Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia (głównie chodzi mi o problemy z mailem).

 

Dzięki,

 

latet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z konsultantami też jakby coraz trudniej się dogadać. Dawniej ochoczo i fachowo przystępowali naprawy zgłoszonej awarii, a teraz najpierw jakieś autoryzacje, sracje, fragmenty haseł każą sobie podawać, tylko po to, aby się upewnić, że

 

Ojej, wielka rzecz podac fragment hasla.

Jestem w Home od ladnych paru lat i zawsze o ile pamietam tak bylo.

 

Mamy kilka kont na Home, zarowno mailowych jak i serwerow. Wszystko dziala tak, jak zwykle, czyli super. Nie ma w Polsce hostingu z ktorego bylbym bardziej zadowolony [a doswiadczenie mam spore, m.in. Progreso, Kei, IQ, Proste, OVH i kilka innych].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

przez chwilę miałem problem jakoś dwa dni temu, ale to tak z pół godzinki...

może to rzeczywiście problem Twojej sieci czy coś : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×