Skocz do zawartości
Gość nrm

Spodek v2.4, Rondo Sztuki, Katowice

Polecane posty

Gość normanos

Czwarte spotkanie z cyklu "Spodek 2.0" odbędzie się w sobotę 29 marca br. o godzinie 12:30 (30 minut wcześniej niż zwykle) w Rondzie Sztuki w samym centrum Katowic. Zapraszamy!

 

Tematy:

1. "Coworking, czyli jak poczuć atmosferę pracy w Google i pozostać niezależnym" - Michał Małowski - coworking.pl, Coworking na spodku 2.0.4

 

2. "Projekt MM Moje Miasto - Tym żyje miasto 2.0" - Marcin Nowak - MMsilesia.pl, mediaregionalne.pl

 

3. "Zobacz zanim zarezerwujesz, czyli wideo przewodnik po hotelach" - Tomek Laberschek - tvhotel.pl

 

ps. Jak zwykle, po zakończeniu barcampu udajemy się na pizza 2.0 :) czyli najciekawszą część okraszoną piwem, pizzą i dyskusjami do oporu :)

 

strona spotkania - http://spodek20.pl

zapisy (nieobowiązkowe) na Goldenline: http://www.goldenline.pl/spotkanie/barcamp-spodek-2-0-v4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę tam oczywiście ;) A teraz proponuje Zrobić jeden stolik zrobić z Nazwa Userzy WHT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na myśli jeden znaczy połączyć jeden i zrobić jeden wielki ;) tak jak było po spodku :) na górze Ci co nie byli niech żałują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi tak dokładniej w tej dopisce pod nazwą tematu:

(Kraków atakuje ;)

Ja nic nie wiem :D

 

Czyżby tak dużo (czyli ile?) osób się wybierało z Krakowa?

To może i ja się zabiorę... chociaż znając życie nie dotrę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adrianie chętnie zapraszamy ;) poznamy Pana osobiście :D i w sumie sam jestem ciekaw o co chodzi z tym Krakowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

prezentacje nr 1 i 3 są z Krakowa: obie ekipy przyjadą z tego co mi wiadomo w parę osób (1. stowarzyszenie coworking krakow / 3. tvhotel.pl - inhead.pl też krakowska ekipa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja musze powiedziec, ze Grill IT krakowski przy tej edycji Spodka wypada bladziutko... Jest jeden solidny temat olsa o trollingu, a reszta to poki co dziura i Opcom (organizator), zeby nie wyszlo, ze jest druga dziura ;-). No, ale jeszcze ponad tydzien. Mimo to na Grilla IT krakowskiego tez raczej warto sie wybrac.

 

Na Spodku po jednym spotkaniu pauzy tym razem chyba bede :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alien przyjdz z duża plakietką I'm Alien ;) żebym mógł Cię rozpoznać w tłumie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Wiesz, nie zawsze uda się zebrać komplet na prezentacje. Mimo wszystko do słuchania jest wielu ale opowiadania już nie. Krakowskiego grilla nie śledzę więc w sumie nie wiem jaka tam tematyka na ogół gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Ja to chyba mam pecha. Niestety 29 nie ma możliwości abym był (w tym terminie jestem jakieś 500km na północ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... a Grill IT krakowski ostatni bądź przedostatni był w mojej zaprzyjaźnionej knajpce na rynku i nic o imprezie nie wiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@normanos Tematyka na Grillu IT w zasadzie jak wszedzie ;-). Same prezentacje ciekawe, czasem mniej, silna strona sa ciekawe dyskusje w czasie i po (tu taka mala sugestia, mam wrazenie, ze pora wieczorna bardziej sprzyja piwkowaniu ;-)). Co do prelegentow, zdaje sobie sprawe, ze to nie taka prosta sprawa. Ale trzeba probowac :-). Z Olsem z biezacego Grilla bylo na przyklad tak, ze padla propozycja tematu o trollingu, ols zapytany od razu rzucil "Gdzie i kiedy" ;-).

 

@kisiek No przeciez juz sie znamy z wczesniejszego Spodka ;-). Zrobcie stolik WHT to do niego dotre :-).

 

@Adrian AFAIK u Louisa chyba wszystkie poczatkowe edycje sie odbywaly, do czasu az zarzadzono, ze jest tam za malo miejsca ;-). Niestety nie znam Grilla z tamtego okresu (a szkoda, bo spotkania byly podobno jeszcze bardziej kameralne :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alien ja tylko z forum rozpoznaje tam Szymona (blue... nie pamiętam dokładnie ) bo ma avatar ze swoim zdjęciem tutaj ;) a takto nie mam pamięci do twarzy ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
(tu taka mala sugestia, mam wrazenie, ze pora wieczorna bardziej sprzyja piwkowaniu ;-))

Niewątpliwie. Ale lokal mamy za free kiedy mamy ;) Temat zmiany pory pewnie jeszcze powróci kiedyś.

 

Alien ja tylko z forum rozpoznaje tam Szymona

Tylko? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze paru ludzi Z Golden Line ;) I jak dobrze pamiętam To ciebie rozdawałeś UBUNTU + Naklejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewątpliwie. Ale lokal mamy za free kiedy mamy :P Temat zmiany pory pewnie jeszcze powróci kiedyś.

Tylko? ;P

 

OK, tajemnica odkryta :D Czyli juz wiem co jest tego powodem ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

To nie jest tajemnica, że kawiarnia na rondzie sztuki udostępnia nam swoje miejsce za darmo w czasie jaki wszyscy znamy. A tym razem 30 minut wcześniej bo chyba o 16 coś innego będzie się tam działo. Nie jestem w temacie bo tymi sprawami zajmuje się Marcin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

zapominalskim przypominam, że widzimy się jutro :P Jakby co to proszę mnie zaczepiać :) Mam pamięć do twarzy ale w związku z spodkiem poznaje ogrom ludzi na raz, a wtedy pamięć mi szwankuje (bufor przepełniony :P ) :P Po spotkaniu proponuje pizze i piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A stawiasz to Piwo i pizze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

to Wy stawiacie organizatorowi :P Za trud i poświęcenie :P i za niewyspanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nie wiem czy się tam zjawię a chciałbym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×