Skocz do zawartości
shikataganai

konto shared + w pelni fukcjonalne AWStats

Polecane posty

bardzo wazne - konto ktorego szukam musi posiadac statystyki AWStats w pelni funkcjonalne - czyli przedstawiajace pelne sciezki referersow (czyli w praktyce konta bez cPanel)

 

parametry konta podobne do ponizszych (dla mnie mocno nadmiarowe ale z ponizszego opisu widac ze wole miec zapas):

 

serwer w PL

Pojemność Dysku ~1-2GB

Transfer Miesięczny ~5GB

Transfer Roczny ~60GB

Bazy MySQL Ilość Nielimitowana*

PHP4 PHP5 CGI PERL SSI

dopisane bo zapomnialem: musi byc webmail

cena/12 miesięcy ~100 PLN netto

okres testowy 14 dni - po dotychczasowych doswiadczeniach zdecydowalem sie ze musze jednak w pelni przetestowac cos za co place.

 

 

Konta pocztowe bez limitu + brak akcji typu 'jeden login na cale konto' czyli slawetne login_przyklad@domena1 = login_przyklad@domena2*

 

*to ma byc calkiem prywatne konto na ok 5 domen, bez zadnego resellera jednak nie lubie ograniczen na jekies bazy czy konta pocztowe, czesto zakladam kilka malych baz testowych, trzymam tez konta mailowe dla znajomych i nie mam zamiaru sie zastanawiac czy zmieszcze sie w limicie 20szt skrzynek lub kombinowac z bazami

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze hekko lub cal.pl chociaż nie wiem jak z tymi statami ale to ich zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze hekko lub cal.pl chociaż nie wiem jak z tymi statami ale to ich zapytaj

 

wlasnie dlatego dalem posta w dziale 'prosby' zeby uslyszec konktretne propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie łatwiej napisać te 5-8 mejli do BOKów różnych firm?

 

prosze Cie.... :D

 

 

moje zapotrzebowanie zostalo zaspokojone, z pomoca pospieszyl prohost (jak zwykle zreszta wiec nie na darmo ich polecam :P )

 

 

jako ciekawostke podam ze wiekszosc firm majacych tandem awstats + cpanel na 99% bedzie miala z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×