Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kaczy

Windykacja długów

Polecane posty

Gość

bo w tym kraju bezprawie panuje.. gnój ukradnie miliony - dostaje zawiasy... szaraczek żyje sobie i nikomu krzywdy nie robi, tylko przypadkiem coś nie tak napisze, gdzieś się pojawi, albo kogoś zna - dokopią, zgnoją, wydoją.. to jest Polska właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, zrzędzi podobnie jak ten obecny.. i tak samo jak on - żadnych konkretów, pomysłów, tylko narzekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pleple... a powiedz, że w tym kraju jest inaczej niż piszę.. jeśli tak, to powiem, że mało wiesz...

 

...a Kaczyński(scy) i PiS źli? nie mówię, że dobrzy.. ale czy wychwalisz Tuska? że niby za co? bo wszyscy tak robią? bo on już w ogóle nic nie robi.. puste słowa bez rozwiązań.. "Economist" niedawno dobrze go podsumował..

 

Jak już o polityce, to ja mam po trochu z każdego frontu, a najwięcej od Korwina.

 

pleple nie daj się propagandzie i temu, co tłum wykrzykuje - myśl samodzielnie i spójrz co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

moron - prowadzący (jak zwykle) rozmawiają z nim po prostu tendencyjnie... mówią i pytają o to, o co powinni zapytać.. tłum nie rozumie wielu rzeczy, a histeria się dobrze sprzedaje, stąd tego typu dyskusje... Korwin z pewnością ma na wiele tematów poglądy, które w społeczeństwie wychowanym na "you can dance", super expressie i innym chłamie są kontrowersyjne.. ale nie offtopujmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pleple... a powiedz, że w tym kraju jest inaczej niż piszę.. jeśli tak, to powiem, że mało wiesz...

W tym kraju nie jest świetnie, nie jest najgorzej, jest jak jest. To co napisałeś jest prawdą W KAŻDYM KRAJU na świenie. W jednych jest jeszcze gorzej niż w PL (w kierunku bardziej na wschód), w innych nieco lepiej (na zachód) ale wszędzie ogólna zasada jest taka sama - zwykły, biedny, szary człowiek zawsze dostaje po dupie a bogaci, sprytni i wpływowi zawsze się jakoś wywijają.

 

 

...a Kaczyński(scy) i PiS źli? nie mówię, że dobrzy.. ale czy wychwalisz Tuska? [CIACH]

Za daleko odchodzisz od dyskusji. Nie chwalę Tuska, mało polityków mogę pochwalić tak w ogóle. Jestem jednak zdecydowanie bardzoej zadowolony z obecnego rządu - wolę jak robią niewile niż jak by mieli robić wiele.. wstydu (jak to było poprzednio).

 

pleple nie daj się propagandzie i temu, co tłum wykrzykuje - myśl samodzielnie i spójrz co się dzieje

Ja nawet nie mam jak dać się propagandzie bo ona nie ma do mnie jak dotrzeć. Nie wiem jakie teraz są trendy myślowe mas, nie mam czasu na takie pierdoły. Z tego co pamiętam to ZAWSZE masy miały raczej poglądy podobne do Twoich - narzekanie na wszystko i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tym Korwinem to poleciałeś ; )

Dla mnie to zawsze był jakiś skrajny fanatyk.. jakby go przenieść w realia bliskiego wschodu, to kto wie czy by się tam nie detonował ; ).

Poza tym tworzy postać takiego mądraly.. nie podoba mi się, wkurza mnie.

Z moich ulubieńców.. Olejniczak.. ma ładne oczy, zupełnie jak ja, więc się lubimy ;)

Marcinkiewicza zawsze lubiłem.

Zdaje się, że to niestety na tyle ; ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pleple po prostu chciałem sprawdzić, czy jesteś PO-fanem heh

Denerwuje mnie takie chrzanienie, że "ludzie tylko narzekają".. a co niby mają robić? Tylko paru narzekaczy ma pomysł na zmiany, a masa jednak woli "spokój", "by nie psuli", itd. ....a może to ma sens - to narzekanie.. tylko teraz trzeba by iść dalej, a nie tylko narzekać (miliony młodych - zresztą i nie tylko młodych - Polaków postanowiło przestać narzekać i wyjechało).. może gdyby masy (w sensie ta reszta, która została) zamiast narzekania zaczęły coś z tym robić (tzn. myśleć podczas wyborów?) to byśmy mieli jednak trochę inaczej w kraju, a nie od kilkunastu lat (straconych lat) ciągle chore przepychanki? no ale jeśli każdy polityk, który chce wziąć za mordę ten syf jest wyśmiewany za swoją opinię i stanowisko, to sorry.. ten naród po prostu nie chce wyjść z gówienka...

trochę uogólniasz tutaj i nie trafiasz w moje stanowisko.. masy chcą ładnego uśmiechu i "spokoju".. ale jednocześnie narzekania... ja narzekam i chcę rewolucji, rozp... duchy tego towarzystwa na górze..

 

myślę, że najgorsze jest podejście "niech będzie spokój i dadzą mi spokój, a jakoś to będzie".. czyli akceptujesz wszystko, co najgorsze w tym kraju.. ale w pewnej chwili odczujesz to, może później (gdy pójdziesz na emeryturę i się okaże, że dostajesz - przeliczając na dzisiejsze - marne 1000zł, bo ZUS tak wyliczył), albo wcześniej, gdy podwinie Ci się w życiu noga i jakiś urzędas podejmie również decyzję dla dobra jego mafii, a nie dla dobra Ciebie.. dopóki siedzisz sobie, coś tam dłubiesz w ciszy, to jest dla Ciebie dobrze i spokojnie.. tja... suuuper podejście..

 

sonin ...no comments... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty masz jakiąś manierę wmawiania sobie, że wiesz jakie ktoś ma poglądy, co myśli itp. To już drugi raz (na dwie Twoje wypowiedzi w moim kierunku) kiedy wysuwasz takie insynuacje na mój temat. Ponadto nie czytasz w ogóle tego co piszę więc w sumie tara rozmowa nie ma sensu. Napiszę więc krótko iż nie zgadzam się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×