Skocz do zawartości
Gość nrm

UWAGA: oszust

Polecane posty

a od kiedy niby dane firmowe podlegaja pod ustawe o ochronie danych osobowych? ;)

 

poza tym gdzie zlozysz pozew?

w usaczy francji? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od kiedy niby dane firmowe podlegaja pod ustawe o ochronie danych osobowych? ;)

 

poza tym gdzie zlozysz pozew?

w usaczy francji? xD

 

Ja podałem jego prawdziwe dane osobowe z adresem, ale dziecko sie przestraszylo i zaczelo szukac ustaw prawnych :P wiec usunąłem..sam nie bede łamał prawa, skoro on to robi :P

 

co za roznica jak i tak juz jeden koles do niego jedzie :) do domu .. porozmawiac podobno :)

 

obys byl Rusel w colorado :) czy tam w we francji . bajkopisarzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za roznica jak i tak juz jeden koles do niego jedzie

HAHA - pewnie fajna rozmowa będzie ;)

A tak wo ogole to ja myslalem ze Rusel to nie wiem siedzi, czy cos ... nie raz czytam o nim watki i sa wszystkie takie same . Tylko $$ inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolorado, francja, sosnowiec, Śląsk czy inna bajka - póki ludzie szukają niby oszczędności to rasel sobie będzie oferował i sprzedawał.

Czy ktokolwiek z oszukanych zgłosił sprawę na policję?

Dajcie numer sprawy i miejscowość, może uda się to pchnąć drogami mniej formalnymi, może być PW.

 

Mam klienta, który chętnie pomoże w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alez zabawni jestescie, naprawde, hmm, ktos juz do mnie jedzie? jeah! o tym zawsze marzylem :)

tylko niestety raczej pocaluje klamke, no ale moze po swietach przyjechac, nawet moge sie umowic! w dowolnym miejscu polski z lotniskiem! naprawde, bardzo chetnie ;)

majkelku moj drogi, nie przestraszylem sie, skad ze... ale nie lubie jak ktos lamie prawo (o ironio:D )

ja moge byc w kazdym miejscu na swiecie, o ile lotu nie odwolaja badz tez nie opoznia, bo nie lubie opoznien :)

moron, a te X`y przy ':' rozumiem ze wsadzasz sobie w dupsko? :) a poza tym nie chodzilo tu o dane firmowe, tylko moje, czytaj ze zrozumieniem pajacu :)

mam swojego prawnika w polsce, troszcze sie o swoja osobe i ze wzgledu ze duuuuuuzo podrozuje, to z nim jest przewaznie bezposredni kontakt :)

bellefront, do uslug :P wiem ze i tak mnie lubisz!

no nic, odezwe sie za tydzien, zawsze poprawiacie mi humor :)

ahh, kocham wht!

a tak ogolnie to pracuje w bardzo ciekawej firmie, zajmuje sie administracja sporego klastra, nawet ciekawie, tak wiec moge z czystym sumieniem napisac, ze daje wam spokoj :) have a nice day!

 

swoja droga, oczywiscie nie przyznaje sie do zadnych zarzucanych mi tu czynow, slowa, 'daje wam spokoj' odnosza sie do duzo dalszych 'akcji' za mojego panowania w PL :P do nastepnego pipki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe żenada ;)

 

powodzenia klastrze...

...jednocześnie mam nadzieje, że ktokolwiek złożył doniesienie na policje i ma coś takiego jak numer sprawy ?

Chyba, że teza <b>kuku</b> dotycząca gołosłowności użytkowników właśnie nabiera realnej formy i wszyscy olali temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do administracji: czy ten człowiek nie piszcze czasami z jakiegoś psychiatryka? Śmierdzi mi to filmem K-pax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Anonimowość w Internecie to fikcja, a Internet nie stoi poza prawem. Kary nie są wirtualne - To się ZAWSZE sprawdza, prędzej czy póżniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do administracji: czy ten człowiek nie piszcze czasami z jakiegoś psychiatryka? Śmierdzi mi to filmem K-pax.

 

JA juz odpusciłem w tej sprawie, usunalem dane.. wiec sami sobie radzcie ;) zreszta skoro i tak tu nie siedzisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żal tego typa ;) ja nie wiem, że nic mu nie można zrobić. Ale napewno wkońcu się przeliczy i dobiorą się dla tego gnojka do dupy to odechce mu się zabawy i okradania ludzi.

 

P.S Swoją drogą to koleś ma nasrane bo głowie aż po sam sufit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ze co? ze klastrem? klastrem miodu? moze on jest pszczelarzem:> i administruje klastrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm rasel tak samo jest żenujący jak i Ci, których okradł - mimo szczerych chęci to póki co nie dostałem od 'okradzionych' żadnej informacji.

Tak więc raselowi gratuluje żyznego podłoża, na którym żeruje a wszystkim krzykaczom na WHT gratuluje głupoty.

 

ps. dobrze że wątek leży w odpowiednim dziale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
póki co nie dostałem od 'okradzionych' żadnej informacji.

a ty co, samozwańczy glina-tropiciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Rutkowski nie siedzi przypadkiem...?

 

Widać samozwańca nie będzie bo póki co tylko wszyscy klepią głupoty zamiast coś z tym zrobić.

 

Dajcie numer sprawy i miejscowość, może uda się to pchnąć drogami mniej formalnymi, może być PW.

 

Mam klienta, który chętnie pomoże w tej sprawie.

 

Przy takich sprawach nie potrzeba tropić, wystarczy zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

To, że nie dostałeś listu poleconego na ozdobnym papierze, nie oznacza, że sprawa gdzieś nie toczy się dalej swoim biegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie nie oszukał ;/ Kurde czemu ludzie się tak pierd*** co za problem iść na Policje i sprawę wyjaśnić. Albo nawet do byle jakiego gościa który długi ściąga ;) Im by to zajęło kilka dni zarobił by poszkodowany, gość od ściągania długów no i Ruselek też by zarobił :

Ja dzięki ludziom którzy ściągają długi odzyskałem sporą kasę bo 7k zł :P Jestem zadowolony z tego powodu :P

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
co za problem iść na Policje i sprawę wyjaśnić.

Ludzie, co z wami?!? Przecież to jest zgłoszone, w poprzednich sprawach osoby z forum już były przesłuchiwane (!!!), w tej sprawie dam znać jakie są postępy jak tylko się dowiem (przy czym nie ma co za dużo pisać przecież ten chory człowiek cały czas to czyta). To nie "rozmowy w toku" aby robić show i informować sprawcę co jest grane w danym momencie. Wyluzujcie trochę poszukiwacze taniej sensacji ;) A pretensje miejcie do polskiej policji, że działa jak działa. Mają wszystko podane jak na tacy i cholera wie co oni z tym robią?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×