Skocz do zawartości
exe

Ciągłe resetowanie apache

Polecane posty

Mam taki problem, aczkolwiek znajomy któremu pomagam. Ma grę ogame, adres nie jest chyba ważny. Jak jest powyżej 50 osób online trzeba co paredziesiąt minut resetować apache aby dobrze działał. Baza mysql nie jest winna (raczej) ponieważ po restarcie chodzi tak jak powinien. Czy to może być źle skonfigurowany apache czy na inny system się przenieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apache>lighttpd ,chociaż wydaje mi się to dziwny problem bo sam znajomemu hostuje podobny serwis i nie ma żadnego problemu (apache2).

exe jak nie masz nic do roboty to pochwal się configiem apache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam dostępu do kumpla serwera. Ma w livenet.pl, ale zajęli się nim, ustawili mu co 10 minut reset apacha ;) , na razie się to spisuje, zobaczymy jak w przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie wcześniej zrobił optymilizacje apache ;) bo zapewne defaultowy config jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blee ;) restart już lepiej reload ... ale naprawdę exe powiadam Ci wydobądź jakoś ten config

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba ustalić przyczynę problemu. Co się dzieje jak nie zresetuje? Jak wyglądają wyniki server status apache, logi, config, itp? Czy to problem z apache czy php - czy php jest jako mod? Czy jest jakiś akcelerator php? Bez tego ciężko cokolwiek powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam dostępu do kumpla serwera. Ma w livenet.pl, ale zajęli się nim, ustawili mu co 10 minut reset apacha ;) , na razie się to spisuje, zobaczymy jak w przyszłości ;)

 

Hehehe, no nie mogę.. reset Apache co 10min i to ma być rozwiązanie problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam dostępu do kumpla serwera. Ma w livenet.pl, ale zajęli się nim, ustawili mu co 10 minut reset apacha (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) , na razie się to spisuje, zobaczymy jak w przyszłości (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

 

 

Hehehe, no nie mogę.. reset Apache co 10min i to ma być rozwiązanie problemu?

 

 

Czasem proste rozwiązania są najlepsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

@lukaschemp co raz lepiej ... przestań odkopywać te tematy, bo dostaniesz blokadę pisania postów i się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@lukaschemp co raz lepiej ... przestań odkopywać te tematy, bo dostaniesz blokadę pisania postów i się skończy.

 

To już nie można się odzywać? Temat ma niecały miesiąc, a w regulaminie nie ma zdefiniowanego 'odkopywania tematów'. Przepraszam jeśli Twoim zdaniem zachowałem się jak gówniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×