Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
voytala

[29.02.2008]Hekko.pl

Polecane posty

Serwer nie działa już od ponad godziny... Ciekawe co się stało tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek
ciekawe gdzie jest te 17zl!? Serwery za 40zl

Rzeczywiście serwery podrożały i to sporo :-)

 

Szkoda tylko, że na głównej stronie nadal są te ładne i niskie :-| za to w cenniku już wyższe (realne?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to wszystko za szybko zauważycie :) Nic nie podrożało Panowie.

Zrezygnowaliśmy z najtańszego pakietu na rzecz 2/20GB który wypełnia obecnie lukę pomiędzy 10G a 30G transferu miesięcznego - było sporo zapytań o taki pakiet. Oczywiście osoby które do tej pory wykupiły najniższy do dziś pakiet 1/2G nie muszą z niego rezygnować i mogą go przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek
Wy to wszystko za szybko zauważycie :) Nic nie podrożało Panowie.

Zrezygnowaliśmy z najtańszego pakietu na rzecz 2/20GB który wypełnia obecnie lukę pomiędzy 10G a 30G transferu miesięcznego - było sporo zapytań o taki pakiet. Oczywiście osoby które do tej pory wykupiły najniższy do dziś pakiet 1/2G nie muszą z niego rezygnować i mogą go przedłużyć.

Zostawcie, zostawcie ten pakiet "mikro" 1/2G, bo jak dla mnie to jest swego rodzaju "wybawienie". Ja nie potrzebuję, ani wiele miejsca na dysku, ani transferu, ani nawet mocy obliczeniowej, a tylko dość stabilnego miejsca w sieci na stronkę domową do przeglądarek (nie lubię portali, ani googla jako strony domowej, lubię mieć po swojemu poukładane własne linki) i miejsce do na przykład awaryjnego zaparkowania domeny wraz z informacją o jakiejś awarii. A cena ~20 PLN na rok jest dla takich zastosowań wymarzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ten pakiet jest świetny dla takich rozwiązań. Dlatego ja też, podobnie jak kolega wyżej byłbym za przywróceniem tego pakietu :) Kto jest jeszcze za? Moze hekko da się uprosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek
No dokładnie ten pakiet jest świetny dla takich rozwiązań. Dlatego ja też, podobnie jak kolega wyżej byłbym za przywróceniem tego pakietu :) Kto jest jeszcze za? Moze hekko da się uprosić :)

Ja juz go mam, a z tego co czytam to _można_ będzie go _przedłużać_, więc na pewno skorzystam, ale to za prawie rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×