Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FreeON

Hosting do 100zl

Polecane posty

1. Pierwszy post. Serdecznie witam wszystkich forumowiczów ;)

2. Potrzebuje jakiś mały serwer pod 3 stronki. Jedna flashowa z portfolio mojej dziewczyny- fotografia. Druga też flashowa dla małej firmy. 3. Moje portfolio, które jest w trakcie tworzenia-html+css.

3. Wystarczy 5 kont mailowych i jedna baza, chociaż na php się mało znam, ale planuje postawić dla zdobycia wiedzy w tym temacie jakiegoś cms-a i się tym pobawić :(

4. Wiem, że takich tematów jest masa na tym forum. Od dwóch dni czytam co tu piszecie, jednak dużo tematów jest sprzed 2-3 lat i tak naprawdę to nie potrafię się na nic zdecydować.

5. Aktualnie mam swoją domenę u kolegi na serwerze, to bodajże jest tox.pl. Problemow z tym nigdy nie było, ale postanowiłem zakupić sobie swój własny serwerek, stąd ten post.

 

Dziękuję za rady i poświęcony czas.

Pozdrawiam

Łukasz

 

ps. Po prostu poproszę o odpowiednią opcję dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę wydać jak najmniej hehe. Może tak, zawsze korzystałem z konta, które założył mi kolega Webmaster na swoim serwerze. Czasem on mi pomaga, czasem ja jemu. Nic mu za to nie płacę bo takiego tematu nie było, głupio mi z nim o kasie gadać. Postanowiłem kupić coś na moje potrzeby. Ma działać dobrze i to najważniejszy warunek. Co z tego że wydam 300zeta jak nie wykorzystam nawet połowy transferu. Potrzebuje to pod 3 stronki(aktualnie) + jakieś flashowe prezentacje do szkoły, które zawsze wystawiam gdzieś na forach do oceny itp. Dużo miejsca nie potrzebuje, ma śmigać i poczta ma działać. To są moje potrzeby na dzień dzisiejszy.

 

Słabo się w tych sprawach znam, to kolega jest programistą i on to wszystko ogarnia, ja tylko wrzucam na swoje konta pliki ;) Dlatego chcę mieć swój serwer i sobie na nim rządzić i za niego płacić :(

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie tematem, coś wybiorę z tego co podaliście.

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×