Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mgras

Serwer dedykowany

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Poszukuje serwera dedykowanego. Do tej pory miałem wykupioną usługę w xxlweb, jednak chce wziąść bezpośrednio z serwerowni dedyka.

 

Chciałbym bezpośrednio zamówić serwer, może w strato.de tylko że tam podczas składania zamówienia nie ma możliwości zmiany kraju, i wszystko jest po niemiecku. Czy jest jakaś możliwość zamówienia od nich serwera dedykowanego jak się jest spoza niemiec?

 

Może znacie jakieś serwerowanie gdzie kupie serwer w okolicach 40-50eu? Zależy mi na niezawodności i dobrym kontakcie z supportem. Wystarczy 512mb ram jakiś athlon i 1000gb transferu (to chyba standard)

 

Z góry dzięki za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A coś trochę tańszego? Tak 40EU i bez instalacji byłoby fajnie...;)

 

I czy tam mogę złożyć zamówienie z polski? Gadałem ze strato.de i tam muszę mieć konto w DE!

 

 

edit: A może coś ze stanów? Dolar tanieje, może ktoś zna jakąś dobrą ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji jakie macie pingi z ovh.fr(chyba serwer we Francji)

Ja mam z chello 5/1(MBit) 41-59 a wcześniej miałem ok. 150-180???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,

 

Poszukuje serwera dedykowanego. Do tej pory miałem wykupioną usługę w xxlweb, jednak chce wziąść bezpośrednio z serwerowni dedyka.

 

Chciałbym bezpośrednio zamówić serwer, może w strato.de tylko że tam podczas składania zamówienia nie ma możliwości zmiany kraju, i wszystko jest po niemiecku. Czy jest jakaś możliwość zamówienia od nich serwera dedykowanego jak się jest spoza niemiec?

 

Może znacie jakieś serwerowanie gdzie kupie serwer w okolicach 40-50eu? Zależy mi na niezawodności i dobrym kontakcie z supportem. Wystarczy 512mb ram jakiś athlon i 1000gb transferu (to chyba standard)

 

Z góry dzięki za poradę.

 

Polecam nasz serwer dedykowany:

 

http://dedykowane.com.pl/?id=power

 

W cenie 199 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam nasz serwer dedykowany:

 

http://dedykowane.com.pl/?id=power

 

W cenie 199 zł netto.

 

"jednak chce wziąść bezpośrednio z serwerowni dedyka." - wszędzie te same wiadomości dodawane prawie automatycznie. Nawet wątku nie przeczytasz, nic dziwnego, że brakuje klientów i musisz na forach co chwile próbować się reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×