Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheBlood

[LAGI] Webperoni

Polecane posty

Czy ktoś posiadający serwer w webperoni (wlasciwie to dawnym webperoni bo kilka dni temu byly przenosiny) zauwazyl niesamowicie ogromne lagi w SSH swojego serwera? Dzis w nocy byl kilkugodzinny pad, a od rana SSH działa strasznie wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzyj narzedzia mtr w celu przeanalizowania drogi pakietu, zobacz gdzie po drodze sie gubi.

poza tym nalezaloby napisac meila do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Potwierdzam, w nocy strona nie była dostępna (na jednej mam monitoring, ale pokasowalem informacje) i lagi z Polski (raz timeout, raz dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nadal masz lagi? Ja np po polaczeniu z ssh i podaniu loginu, zanim otrzymam pytanie o haslo to mija dobre kilka sekund (jeszcze wczoraj to byl moment). Rowniez wykonywanie takich operacji na ssh jak załadowanie np firewalla trwa niesamowicie dlugo (regulki zamiast przeleciec po ekranie, b.slamazarnie się dodają. W efekcie zamiast zaladowania firewalla w kilka sekund mam załadowanie w kilka minut). Co więcej my-www-status apacha b.wolno działa - muszę czekać z 10 sekund zeby się załadował. Sam apache w ogóle dziś o wiele wolniej się uruchamia - po jego restarcie muszę poczekać kilka sekund zeby załadowało stronę. Dodam, że load nie przekracza 1 i nic nie zmienialem ani wczoraj, ani dziś. Co oni mogli zrobic, ze takie kwiatki mam dzisiaj?

 

--

 

kuku pisałem. Jak na razie brak odpowiedzi. Ping jest jak najbardziej normalny, nic nie ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×