Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
verde

Serwer pod Gre

Polecane posty

Wiec tak poszukalem tutaj kilanascie tematow pozagladalem na ceny, popytalem sie u źrodeł i z wiekszosci jeszcze nie dostalem odpowiedzi wieć postanowiłem zapytac sie na forum.

 

Chodzi mi o serwer VPS / DEDYK , pod serwer gry GTA. Serwer nie muso tobyc full wypad full opcja, generalnie suport moze lezec, aby tylko po wplacie kasy aktywowali serwer w miarę szybko.

 

Chodzi mi o serwer pod gre , taki na mnie i na znajomych by bylo gdzie po pykac, jako że srodki nie sa niewiadomo jakie szukam cos z tej bardzo niskiej poleczki jesli chodzi o ceny.

 

Dysk jakiby mnieinteresowalto po zainstalowaniu systemu mysle ze 5- 10 giga styknie , jak wiadomo serwery gier troche zjadaja tego radmu wiec i z dećka ramu by się przydala mysle ze cos od granicy 300 Mb ... procek bez znaczenia, jako ze nie dysponuje niewiadomo jaka gotoweczką , na pewno nie nastawiam sie na coś ekstra. |Wiadomo ze serwerownie USa i tym podobne nie wchodza w gre zewzgledu na ping .... ping ktory jako tako dopuszczam to okolo 60 ms .. wiadomo dla siebie i znajomych to i takie cos starczy.

 

Trafik hmm najlepiej no-limt ( ehh szkoda ze takiego czegś nie ma ) a tak seryjie to mysle ze cos w okolicach 0,5 do 1 TB starczy , z tego co  wyliczylem ;) . Na serwerze ewentualnie może być uruchomione dodatkowo php + MySQL, apache do 

anelu :D

 naszego amatorskiego ... wiec teraz pytanie.

Czy dostane coś / serwer jakis gdzie będzie możliwośc postawienia serwera gier... ostanio znalazlem tania i ciekawa oferte VPSów, ale jak sie po tem okazalo nie można na nich stawiac serwerów stream , gier itp co generuje duzo ruchu, taki jakis wymysl hostingowy ... Kiedys xxl-web mieli jakiegos takiego VPS cos za 60 zl ale teraz widze zenie maja w ofercie

VPSów , a jak tam mieli za te około

15 euro VPSa wiec ze sa posrednikiem pewnie gdzies takie serwery sa tansze....

Czy mozecie cos polecic tak sami od siebie ?

Wiadomo sumki 200 , 150 zł raczej w gre nie wchodza ... za serwer, bo gdyby wchodzily to raczej bym nie pisal tego posta tylko dawno cos kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla znajomych to nei wiem czy nie lepiej będzie ci wykupić serwer gdzieś gdize tym się zajmują!

 

Jeżeli jednak chcesz coś swojego to ja polecam ci z czystego serca hosteurope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×