Skocz do zawartości
verde

Hetzner cos tam od wczoraj nie działa ?

Polecane posty

Mam pytanie odnosnie Hetzner, czy to prawda ze od wczoraj co im rotting ( jak zle cos na pisalem sorka ) nie dziala. Gdyz sie pytam, bo od wczoraj godzin wieczornych poprostu zgasl serwer i nic nie mozna zrobic , nawet start / stop / restart / przez panel nic nie daje poprostu IP zamilklo ...tak zwany upłynął limit czasu żądania. Dodatm ze nie odpowiada IP dodatkowe serwera 

jakie zostalo przydzielone, czy moze ktos wiecej cos wie na ten temat ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście na wszystkich serwerach (około 8) wszystko jest ok.

Od przeszło dwóch lat nie mam co narzekać na hetzner.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakim cudem u mnie cos nie dziala, i nic nie daje sie zrobic ... panel restart / stop/ start dziala serwer nie ..... lacznie z tym ze w panelu jest pokazywane obciazenie serwera ale serwer jest OFF tak jak by dzialal , a nie byl wykrywalny " na internet "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22 Marca 2008

 

Wydaje mi sie, ze mam teraz taki sam problem jak kolega wyzej.

 

W nocy z 21 marca o godzinie 22:00 na 22 Marca serwer zgasl; albo awaria, albo blad sieci po ich stronie. Reboot nie skutkuje. Zlecilem manualny ale niemce pisanki chyba robia, bo zainteresowanie zadne.

 

Ile wg. regulaminu moze trwac taka przerwa w usludze ? Nie znam niemieckiego a tam wszystko w tym germanskim, poza tym moze ktos wie - nie bede musial szukac. Sorry, bezczelny jestem - wiem.

 

A tak btw. szukalem "czerwonej linii", a pod jaki bym numer nie zadzwonil do nich, to sie ta picz automatyczna odzywa, informujac uprzejmie o tym, abym zadzwonil w godzinach pracy albo wyslal im fax.

 

Zna ktos ten magiczny numer red alertu, 24/7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas jak na razie wszystko jest ok - a serwerów jest trochę - wyrywkowo posprawdzałem kilka IP - wszystkie odpowiadają, nikt jak na razie nie zgłaszał nam problemów. Teoretycznie dzisiaj ktoś powinien Wam odpisać, z tego co wiem, niektórzy w Niemczech dziś normalnie pracują (chociaż Bawaria rządzi się swoimi prawami :P )

Pozdrawiam Paweł

Zdrowych i pogodnych ŚWiąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie również serwer pracuje, bez żadnych zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×