Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
baltazar_gabka

Gdzie wykupić domenę?

Polecane posty

Tanio wychodzą .com, .net, .org. Przykladowo w uchodzącym za drogi Az.pl, koszto odnowienia .net .com .org .biz .eu to 49zł netto. A cena promocyjna za 1szy rok to 8,99zł netto (9,90 netto w przypadku .eu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad domeną *.com.pl i skorzystania z oferty cal.pl (na forum są pozytywne opinie o tej firmie). Wie ktoś ile może kosztować przedłużenie tam domeny po roku i czy nie ma żadnych haczyków w regulaminie tak jak np. w domeny.pl :P

 

Odnowienie com.pl kosztuje 51 zł, z tego co widać na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie te domeny regionalne, ktore sa u rejestratorow sa obslugiwane przez NASK. Pozostale bywaja przez firmy prywatne lub instytucje typu uczelnie wyzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to ich prywatna domena. Czesto pozniej odsprzedaja subdomeny, ale wymusic tego nie mozna. Szczegolnie powszechne wsrod firm prywatnych jest odsprzedawanie skrotow nazw miejscowosci (wg. wzorca waw.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda .. chodziło tu taj o pełną nazwę miejscowości no nic dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze pytanie odnośnie firmy vbiz.pl. Czy w przypadku zmiany hostingu można jakoś zmienić dnsy?? Bo nie widzę tutaj żadnej możliwości logowania i zmiany jej samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze mozna. Po zamowieniu domeny w mailu otrzymasz link do panelu administracyjnego, login (nazwa domeny) oraz haslo. Bedziesz mogl tam samodzielnie dokonac zmiany DNSow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena kupiona już w vbiz.pl (regionalna). Czekam na maila i zaraz wpłacam pieniądze. Zobaczymy jak będzie z jakością usług :P Jak będzie OK, to kupi się kolejne domeny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, gdzie najlepiej wykupić domenę i jaką wybrać aby przedłużenie nie było zbyt drogie po roku?

Jeśli chodzi o kupowanie domen to nie patrzę na cenę, bo jeśli kupię u "krzaka" to nestety może zniknąć mi tak szybko jak ją kupiłem, a później ile "papierkowych problemów". Jestem za największymi firmami pod tym względem (home, nazwa, superhost). Jeśli chodzi o serwery to... no tak to nie ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×