Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
antharax

[pytanie] Serwery pocztowe

Polecane posty

Witam.

 

Znacie może jakiś dobry, w miare tani serwer tylko i wyłącznie na pocztę? Pojemność tak ok. 1 GB. Z góry dzieki za info ;)

 

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_O niezla ilosc poczty.

Z "zagranicznych" uzywam www.fusemail.com

Z polskich nie widzialem jeszcze takiej pojemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn chodzi mi o coś takiego. Mam zamiar stworzyć dość duży portal o grach komputerowych i chciałbym dawać maile redaktorom i współpracownikom. Do tego celu nie będę przecież kupował serwera na poczte i www bo za drogo mnie to wyniesie. I nie chodzi mi o jednego maila o pojemności 1 GB tylko o serwer 1 GB na ktorym moge zakladać oddzielne konta mailowe.

 

To tak jakby ktoś nie rozumiał ;)

 

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy portal ow tak szybko osiagnie rozmiary [ale zycze z calego serca] by redaktorzy i wspolpracownicy uzyli az tyle przestrzeni dyskowej na poczte... z drugiej strony 20 x 50 to juz 1000 ;).

 

Mysle ze lepszym rozwiazaniem byloby konto hostingowe o dobrej pojemnosci nawet jakis resellerskie - dajace duzo przestrzeni, sporo transferu, i w ten sposob bez problemu zmiescisz dwa w jednym, dzielenie kosztow na poczatku moze miec malo sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl także, czy musisz dzielić przestrzeń tak sztywno. Możesz przecież założyć np. 20 skrzynek po 100 MB każda na swoim koncie 1GB. Myślę, że każdy redaktor nie będzie wykorzystywał dużej części swojej skrzynki przez cały czas.

 

Dobrze radzi Kufel - wykupywanie dwóch kont jest droższe, a tak możesz od razu dynamicznie rozdzielać sobie zasoby pomiędzy portal i redaktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×