Skocz do zawartości
Stwor

Serwer w USA, ale Polski support

Polecane posty

Poszukuję Polskiej firmy, która swoje serwery posiada w USA. Szukam firmy która jest w klasie średniej (ala: proste.pl)

 

Wymagania są niewielkie (przynajmniej na początek):

 

Pojemność: 500 mb

Transfer: 5 GB (+ możliwość zwiększenia)

PHP, MySQL, mod-rewrite

 

Znacie takie firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... prohost.pl kiedyś miało chyba serwery w USA i chyba nadal mają tylko prowadzą to pod inna nazwą.. popytaj się ich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj raczej wszyscy uciekaja z Datacenter w USA na rzecz europejskich serwerowni - lepszy ping, parametry a nie rzadko rowniez i cena jest troche nizsza.

 

My mamy serwery w USA, ale tylko na Windowsie i z panelem PLESK - jezeli Cie interesuje prosze o kontakt.

 

Pzdr,

Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj raczej wszyscy uciekaja z Datacenter w USA na rzecz europejskich serwerowni

 

wiem, wszystkie swoje serwery również mam e Europie

 

Jednak potrzeba mi takiego hostingu z prostej przyczyny, strona jest dedykowana na rynek USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś netlook.pl miało w USA w ThePlanet (czy jakoś tak :D), ale teraz są chyba w WebPeronii i nie wiem, czy coś zostało po ich serwerach w Ameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wszystkie swoje serwery również mam e Europie

 

Jednak potrzeba mi takiego hostingu z prostej przyczyny, strona jest dedykowana na rynek USA

 

Jak interesuja Cie serwery na Windowsie to mamy 2 w USA dla Klientow zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak interesuja Cie serwery na Windowsie to mamy 2 w USA dla Klientow zagranicznych
Dzisiaj raczej wszyscy uciekaja z Datacenter w USA na rzecz europejskich serwerowni - lepszy ping, parametry a nie rzadko rowniez i cena jest troche nizsza.

 

My mamy serwery w USA, ale tylko na Windowsie i z panelem PLESK - jezeli Cie interesuje prosze o kontakt.

 

Pzdr,

Michał

Ej no raz wystarczy, klient widzi... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił jednak bezpośrednio w USA. Nie bedzie polskiego supporu to pewne ale w dobrej firmie z panelem typu DA, Cpanel nie ma potrzeby kontaktować sie z usługodawcą bo i po co?

 

Polecam np: http://www.hostingzoom.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×