Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michalk

Czas połączenie z serwerem ftp - np. przez filezilla

Polecane posty

Witam!

 

Chciałbym się dowiedzieć gdzie wydłużyć czas połączenia z serwerem ftp bo przy obecnym czasie korzystanie z filezilli jest bardzo denerwujące. Pewnie robi się to w php.ini tylko jaka funkcja odpowiada za tą właściwość.

 

Pozdrawiam,

Michał Karmiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Chciałbym się dowiedzieć gdzie wydłużyć czas połączenia z serwerem ftp bo przy obecnym czasie korzystanie z filezilli jest bardzo denerwujące. Pewnie robi się to w php.ini tylko jaka funkcja odpowiada za tą właściwość.

 

Pozdrawiam,

Michał Karmiński

 

To się ustawia w konfiguracji serwera ftp. Zależy jakiego używasz i czy masz do niej dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mozna prosic o wiecej informacji. Jaki jest dokladnie dostep potrzebny? I gdzie pozniej sie to dokladnie zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozna prosic o wiecej informacji. Jaki jest dokladnie dostep potrzebny? I gdzie pozniej sie to dokladnie zmienia?

 

Trzeba mieć swój serwer i dostęp root. Zmienia się zależnie od zainstalowanego serwera ftp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to z tym nie ma problemu tylko pytanie gdzie to sie zmienia jak juz sie zaloguje przez ssh. gdzie mam dokladnie wejsc. ktory to plik itd.

 

Mozna prosic o pomoc

 

P.S. Dzieki ze probujesz pomoc. Tak sobie z ciekawosci wszedlem na Twoj hosting i moim zdaniem przy zmiennych obrazkach zostal popelniony blad. Chodzi mi dokladnie o: u nas plany rosna. W kulturze europejskiej wszyscy czytamy od lewej do prawej wiec naturalne jest ze najpierw jest styczen pozniej luty. Patrząc na ten obrazek mialem wrazenie ze cos Wam sie zmniejszylo - pomimo ze bylo napisane luty, styczen. Klient ktory sie nie przypatrzy moze zle to zinterpretowac. Proponuje to poprawic;) - taka drobna uwaga z punktu widzenia marketingowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z tym nie ma problemu tylko pytanie gdzie to sie zmienia jak juz sie zaloguje przez ssh. gdzie mam dokladnie wejsc. ktory to plik itd.

 

Mozna prosic o pomoc

 

P.S. Dzieki ze probujesz pomoc. Tak sobie z ciekawosci wszedlem na Twoj hosting i moim zdaniem przy zmiennych obrazkach zostal popelniony blad. Chodzi mi dokladnie o: u nas plany rosna. W kulturze europejskiej wszyscy czytamy od lewej do prawej wiec naturalne jest ze najpierw jest styczen pozniej luty. Patrząc na ten obrazek mialem wrazenie ze cos Wam sie zmniejszylo - pomimo ze bylo napisane luty, styczen. Klient ktory sie nie przypatrzy moze zle to zinterpretowac. Proponuje to poprawic;) - taka drobna uwaga z punktu widzenia marketingowego.

 

Co pisze jak się logujesz na ftp? proftpd? pureftpd? coś innego? Zależy od tego jaki serwer jest zainstalowany to w innym pliku się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wynika że mam takie ustawienia

 

ProFTPD 1.3.1 Server

 

Czyli czego dokładnie mam szukać i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/etc/proftpd/proftpd.conf

wartości do zmiany Timeout..

zależy co dokładnie ma się wydłużyć, czy czas samego logowania, czas idle itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli nie ma takiego pliku ani katalogu. Próbowałem zrobić to na dwa sposoby, przez mc dojsc do tego pliku i wpisac to jako komende. Niestety to ani to nie pomoglo. Jakie moze byc inne dojscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jeśli nie ma takiego pliku ani katalogu. Próbowałem zrobić to na dwa sposoby, przez mc dojsc do tego pliku i wpisac to jako komende. Niestety to ani to nie pomoglo. Jakie moze byc inne dojscie?

 

updatedb

locate proftp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam zadnego z tych plikow na serwerze nistety. Nie chce juz tak meczyc Was wiec jesli nikt nie ma magicznego klucza do mojej maszyny to zamykamy temat. Poradze sobie z tym krotki okresem polaczenia. No chyba ze ktos ma jakis dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnij administratora niech Ci pokonfiguruje co tam chcesz i będziesz miał spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba będzie najlepiej. Czy może któryś z Was jest chętny bo jesteście bardzo konkretni przyznam. Jeśli tak to proszę o wiadomość na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×