Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BartłomiejJ

Opcja na domeny

Polecane posty

Witam,

 

Od jutra NASK obniża opłatę za WLS/Opcje na domeny z 150 na 30zł. Informacja ukazal się na stronie http://secondarymarket.pl/

 

"...To facilitate the aftermarket development, NASK decreases price for WLS ("Option") from 150 PLN to 30 PLN since February 1st, 2008..."

 

Jaki będzie następny krok, po obniżeniu cen na rejestarcję domen, teraz opcji na domeny czy niebawem przyjdzie też czas na niższe ceny odnowień? :)

 

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze po prostu dokuczala im dzialalnosc firm, ktore nawet kilkaset razy na sekunde odpytywaly ich systemy w celu sprawdzenia czy jakas domena sie zwolnila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

az.pl już wykorzystuje sytuację:

"Hurtowe zakładanie opcji na domeny już 01.02.2008 minutę po północy. Cena tylko 39 zł netto."

 

Podziwiać tylko za szybkość i elastyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Statystycznie, ponad 30 % abonamentów nie zostaje przedłużonych już po pierwszym roku, w kolejnych latach ilość wzrasta do ponad 50 %.

Chyba bardzo stare statystyki mają :)

Jak na razie to znam tylko jedną osobę, która nie zarejestrowała (przegapiła) przedłużenie domeny :) To byłem ja. Jeśli ja jestem tymi 30%, no to lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bardzo stare statystyki mają :)

Jak na razie to znam tylko jedną osobę, która nie zarejestrowała (przegapiła) przedłużenie domeny :P To byłem ja. Jeśli ja jestem tymi 30%, no to lol

 

Wiesz, dużo "dzieciaków" rejestruje różne ninje z nadzieją na odsprzedanie ich z gigantycznymi zyskami, potem miesiące mijają, żadna korporacja nie zgłasza się z walizką pieniędzy, a po roku mamusia nie daje 100 zł na odnowienie i domena zostaje porzucona - tak do mniej więcej według mnie wygląda. Stąd chyba to 30% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam

ja mam troche domen i w wciagu ostatniego roku nie przedluzylem 3 chyba...

po prostu czasami oplaca sie wziasc kupic domene za te kilkanascie pln i nie przedluzac jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wcześniej nie podkupią ci jej :P

No i masz masz przestój w funkcjonowaniu serwisu... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzilo o to zeby wiecej juz jej nie przedluzac...

aczkolwiek teraz kolega nie przedluzyl domeny i czeka az wygasnie zeby wykupic w promocji

ciekawe jak mu to wyjdzie (serwisik mikro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×