Skocz do zawartości
Gość nrm

Spodek v2.3, Rondo Sztuki, Katowice

Polecane posty

Gość normanos

Trzecie spotkanie z cyklu "Spodek 2.0" odbędzie się w sobotę 2 lutego br. o godzinie 13:00 w Rondzie Sztuki w samym centrum Katowic. Zapraszamy!

 

Tematy:

 

1. "Policjanci i złodzieje" - o numeroo.pl opowie Tomasz Powierża

 

2. "O promocji nowych projektów przez kontakty z prasą branżową, czyli 15 minut o informacjach prasowych" - Maciej Budzich - www.blog.mediafun.pl

 

3. "Czas na email marketing" - Bartosz Jungiewicz - lanti.pl

(Dlaczego warto?; Porównanie kosztów kampanii emarketingowych w internecie; Cechy dobrze przeprowadzonej kampanii mailingowej; Co zawiera dobry newsletter; Ewaluacja kampanii).

 

4. "Oprogramowanie mobilne - zastosowania, możliwości, przyszłość" - Łukasz Zjawiński softical.pl

 

Podczas prelekcji podane zostaną przykładowe zastosowania oprogramowania mobilnego w projektach komercyjnych i niekomercyjnych. Przedstawione zostaną możliwości jakie dają współczesne aplikacje i systemy mobilne. W dalszej części przewidywany jest panel dyskusyjny z uczestnikami spotkania. Podyskutujemy o przyszłości takich rozwiązań i poszukamy możliwości usprawnień w tym czym zajmujemy się na co dzień.

 

Odpowiadając na wasze maile: spotkanie jest darmowe, niekomercyjne, nie jest to konferencja, nie trzeba być pełnoletnim, nie trzeba być z firmy - wystarczy zainteresowanie tematem i chęć podyskutowania -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A 4 min wcześniej upomniałem Was o to w komentarzu do poprzedniego newsa. Widać zadziałało -_- hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

hehe rzeczywiście, musiałeś pisać to w czasie kiedy ja wklepywałem newsa -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Kurde, akurat mam szkolenie do 17 w tym czasie i nie uda mi się być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje w tym roku jakaś lepsza organizacje zrobić z naszego środowiska jakieś plakietki ktoś wydrukuje dla nas czy coś -_- zeby ludzie nie byli anonimowi dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Trzecim tematem (choć drugim w kolejności wystąpień :lol: ) na najbliższym sobotnim spotkaniu będzie: "O promocji nowych projektów przez kontakty z prasą branżową, czyli 15 minut o informacjach prasowych" - Maciej Budzich - www.blog.mediafun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Kolejny temat:

 

"Czas na email marketing" - Bartosz Jungiewicz - lanti.pl

(Dlaczego warto?; Porównanie kosztów kampanii emarketingowych w internecie; Cechy dobrze przeprowadzonej kampanii mailingowej; Co zawiera dobry newsletter; Ewaluacja kampanii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 tematy?

Nie za dużo - mieliście zredukować do 3 tematów na spotkanie, ponieważ bardzo to się przedłużało ostatnio... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo 4 tematy jest dobrze posłucha się :)

btw jest tam na pewno wifi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
4 tematy?

Nie za dużo - mieliście zredukować do 3 tematów na spotkanie, ponieważ bardzo to się przedłużało ostatnio... .

Ulegliśmy ekipie z Wrocławia :) Mają 15 minut.

 

btw jest tam na pewno wifi ?

Chyba. Kiedyś nie było, ostatnio Marcin mówił, że jest i własnie przez nie do mnie nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie mi się chciało to może się przejadę.

Na koniec jakieś spotkanko "przy piwku" w gronie WHT?

Wiadomo mniej więcej o której będzie zakończenie całej imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Wiadomo mniej więcej o której będzie zakończenie całej imprezy?

Nie podejmuje się prognozy. Do 15-16?

 

Kurna może coś na północy Polski skleić a nie ciągle na południu :)

A 3camp to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Jakieś namiary bo nie spotkałem jeszcze tej nazwy albo ją przeoczyłem .

:) Chyba na każdej campowej stronie są linki do innych polskich campów, także na naszej po prawej stronie znalazłbyś linka :) nie mówie juz o tym, że zamiast pytać to byś wklepał 3camp w googla i już :)

 

--

 

co znaczy "słaby"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Prezentacja nr 3 (lanti.pl) została dzisiaj odwołana. Tak więc zostają 3 tematy. Powinno dużo szybciej pójśc niz ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Szymon (i inni fotoreporterzy) dajcie linki do waszych fotek i czy mogę je wykorzystać? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i nawet jestem na 2 fotach a na pięterku nie powiem milo było szkoda ze tak krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zdjęcia już masz :D

 

Co tak wszyscy zachwalają to afterparty... co tam się działo? :> gadać!

 

Dlatego w kółko widziałem, że ta Pani siedzi na blipie :/ trochę bez sensu, bo przyjeżdża się na spotkanie, a nie posiedzieć przy laptopie... chyba muszę do tego dorosnąć, nie nadążam za Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blip wciaga ;-). Z reszta... Na slawetnej konferencji PTI tez chyba wiecej osob siedzialo w internecie niz dyskutowalo w realu ;-). Tak odnioslem wrazenie jako obserwator czata internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

ale akurat na PTI było to z musu bo wystąpienia w większości były dramatyczne i nie na temat (prezentacja sponsora o szafach i kablach rulez :D).

 

Co do relacji to nie widzę w tym nic złego, że przekazuje się to innym, gorzej jakby tak wszyscy wsiedli na laptopy i przestali słuchać ;)

 

jakbys był to byś wiedział. myslisz, że można tak wychodzić a potem sie dowiadywać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×