Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lasic

Ovh.pl Start 100m I średnie Pojęcie O Zarządzaniu

Polecane posty

Witam,

 

Jako że mój serwis rozrósł się znacznie zacząłęm rozglądać się za nowym miejscem. W tym momencie korzystam z kei.pl i jej opcji luna 10%, 100GB. Niestety przestaje to byćwystarczające (zwłaszcza pod względem obciążenia). Cenowo do oferty kei podobna jest oferta OVH.pl Start 100M. I teraz pytanie. Czy człowiek mające blade pojęcie o samym linuxie da radę jakoś zarządzać tym serwerem. Myślałem o opcji RELEASE2. Ile może kosztować ewentualnie opcja konfiguracji takiego serwera przez kogoś z jakimś wiekszym doświadczeniem?

 

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lasic, weź kogoś bardziej zaufanego. Polecam bella i jkopacze. Relayeda też możesz wziąść ale pierw napisałbym to tych 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś słyszałem od znajomego, że ktoś wynajął relayda, zrobił taki syf na serwie że masakra;) Relayed, nawet się za to nie zabieraj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś słyszałem od znajomego, że ktoś wynajął relayda, zrobił taki syf na serwie że masakra;) Relayed, nawet się za to nie zabieraj ;]

serwera ja w ogóle nie dotykam tylko admini z reguły ja pośrednicze a do administracji biore np jkopacze. Odnośnie tego pana to niewyrobiłem się w termine ale tak to było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Zainteresuj się lepiej cjc.pl (hetzner.de) wiem z doświadczenia że hetzner ma stabilniejsze łącza.Ovh ma niestety stosunkowo nie stabilne łącza.

Cenowo hetzner również wypada lepiej.

Podałem cjc.pl jako Polski pośrednik hetzner.de ,ja osobiście wolę miec do czynienia z Polakami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam OVH. 0 powazniejszych padow i jak na razie nie znalazlem lepszego dostawcy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mam jeszcze pytanie, czy wogóle powinienem się pchać w dedyka z takim obciążeniem (to z jednej domeny, sumarycznie około 2 razy to co poniżej):

9091obciazenie.jpg

 

A jeśli tak to czy ten Start 100m wystarczy? Czy da się w jakiś prosty sposób robić mu backupy wszystkiego? Jeden dysk IDE zbyt dobrze nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da rade to zoptymalizować, pod dedyka z ovh, wywołań masz dość sporo jak na wizyty, pewnie key bufor etc załatwiłoby sprawe, ale pewien nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×