Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Nazwa.pl Domeny Po 90 Groszy

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Kolejna obniżka cen w nazwa.pl

 

 

Lider rynku rejestracji domen i usług hostingowych NetArt rozpoczął nową obniżkę cen rejestracji domen każdego typu. W promocji „Domeny za 90 groszy! Pokaż się w Sieci” każdy klient firmy będzie mógł nabyć dowolne domeny w cenie 0,90 zł.

 

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie klientów poprzednią promocją, NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, zdecydował się wprowadzić znaczne zmiany zasad nowej promocji. Przede wszystkim, z nowej promocji skorzystać będą mogły również osoby fizyczne, rejestrując wybraną domenę za zaledwie 0,90 zł. Do tej pory, większość rejestratorów domen na rynku polskim kierowała swoje promocje głównie do klientów biznesowych. Z tego względu, nowa promocja nazwa.pl staje się ważnym krokiem w kierunku upowszechniania komercyjnych usług internetowych wśród klientów indywidualnych.

 

„Poprzez wprowadzenie tak znaczącej obniżki cen rejestracji domen, chcemy zachęcić również osoby fizyczne do bardziej aktywnego uczestniczenia w budowaniu przestrzeni internetowej i publikowaniu własnych treści” – komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i Public Relations NetArt. – „Ponadto, dzięki tej i innym przygotowanym przez nazwa.pl promocjom, bariera wejścia do Internetu małych i średnich przedsiębiorstw praktycznie zanika. Bez ponoszenia większych kosztów, firma może zyskać dodatkowy kanał promocji i sprzedaży”. Właściciele przedsiębiorstw, w promocji „Domeny za 90 groszy! Pokaż się w Sieci” będą mogli nabyć komplet kilku domen za zaledwie 2,70 zł.

 

Oprócz atrakcyjnych zasad, klient nazwa.pl ma do czynienia z jasno sformułowanym regulaminem promocji, który nie zawiera tak powszechnych wśród innych rejestratorów „kruczków”. To również wyraźnie odróżnia ofertę promocyjną nazwa.pl od konkurencji. „Bardzo często zdarza się, że klient korzystający z promocji na usługi rejestracji domeny w którejś z mniejszych firm, jest zmuszany do przedłużenia domeny nawet na kilka następnych lat. Oczywiście nie wie o tym od razu, gdyż taka informacja jest sprytnie ukrywana. Nasza firma stawia przede wszystkim na budowanie zaufania klientów, co można osiągnąć poprzez klarownie sformułowane zasady oferty” – komentuje Sebastian Pacanek, Kierownik Biura Obsługi NetArt.

 

Według regulaminu osoba fizyczna może kupić jedną domenę w promocji, natomiast firma trzy ale po jednej z każdej grupy (np. .pl, .com, .eu), odnowienie na normalnych warunkach czyli na chwilę obecną:

.pl - 100zł netto

com,org,net,info - 50zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie promocji jest napisane:

13. Przed przeniesieniem domeny, zarejestrowanej w ramach promocji, do innego usługodawcy przed upływem pierwszego rocznego abonamentu, Klient zobowiązuje się do przedłużenia domeny w NetArt na kolejny rok.

 

Nie wiem tylko czy odnosi się to również do domen zarejestrowanych w ramach promocji "Oferta specjalna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie można nazwać tego haczykiem... jest to fair, jeżeli za domenę płacimy niecałe 2zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13. Przed przeniesieniem domeny, zarejestrowanej w ramach promocji, do innego usługodawcy przed upływem pierwszego rocznego abonamentu, Klient zobowiązuje się do przedłużenia domeny w NetArt na kolejny rok.

A jaka firma nie posiada takowego zapisu dla domen za tzw. złotówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie można nazwać tego haczykiem... jest to fair, jeżeli za domenę płacimy niecałe 2zł...

 

Nazywajac cos haczykiem nie oceniam czy zapis jest biznesowo logiczny czy nie.

Haczyk to cos co moze byc nieprzewidziana niespodzianka, a co zamiast byc powiedzianym wprost, jest ukryte w ktoryms z dalszych punktow regulaminu.

 

Jak wiadomo w Vbiz.pl sprzeciwiamy sie wszelkim tego typu praktykom. Jesli nazwa.pl chce sobie zrownowac koszt domeny za zlotowke, to czemu nie powie tego klientowi jasno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem domenkę tak tylko dla testów na rok ;) Ale nie wyczytałem, żeby 100zł płacić za odnowienie... coś suma 80zł mi się obiła o oczy jak przeglądałem ich ofertę... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

też chcę kupić w końcu domenę za zeta.. w sumie 122zł za przedłużenie.. hmm.. jak teraz biorę w domenytanio.pl to chyba 70 czy 80zł.. to i tak lepiej wychodzi.. a może za rok ta domena nie będzie mi potrzebna? Chyba wezmę w home i nazwie.. przy okazji panele potestuję : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy jakąś petycję i wyślemy do NASK-u. Jest chyba taki serwis jak petitiononline ;) może jak kilka tysięcy domeniarzy podpisze protest że przestanie rejestrować domeny u partnerów, tylko zaczną za granicą, jeśli nie obniżą odnowień, to chłopaki zmiękną B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zrobimy jakąś petycję i wyślemy do NASK-u. Jest chyba taki serwis jak petitiononline ;) może jak kilka tysięcy domeniarzy podpisze protest że przestanie rejestrować domeny u partnerów, tylko zaczną za granicą, jeśli nie obniżą odnowień, to chłopaki zmiękną :D

 

 

Witam,

 

Ciekawy projekt. Cóż, pozostaje tylko trzymać kciuki za powodzenie całej akcji B)

 

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×