Skocz do zawartości
Adami

Prosba ...

Polecane posty

Witam,

Mam wykupiony serwer w ovh.pl Mam do Was pytankie. Czy nie zainstalował by ktoś na nim jakiegoś darmowego Panelu. Chodzi mi o to żebym mógł dodać pare userów/domen itp. Był bym bardzo wdzieczny

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem administratorem z zawodu, ale lubie sobie nie raz pyknąć.

 

Raz nawet zainstalowałem na czystej własnej maszynce ten panel :) ale ogólnie jakoś nie mogłem się w nim ogarnąć...

Za darmo jednak nie znaczy dobrze w tym wypadku... .

 

Lepiej wyłożyć te ~250zł i mieć licencje na DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wyłożyć te ~250zł i mieć licencje na DA.

 

@Info-Cal: nie warto odpwiadac bo ProMaster szuka frajera co mu skonfiguruje serwer za free.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a weź na debianie zmien source od pakietów a potem tylko apt-get install vhcs* i po wszystkiemu tak dużo do zrobienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak dla niego najłatwiejszy do zainstalowania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W OVH sa gotowe dystrybucje z panelami - Pleskiem 7.5, Pleskiem 8.0 (tego bodajże nie ma za darmo dla Kimsufi), BlueQuartzem lub Webminem. Wystarczy zlecić reinstalacje z takim panelem i gotowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProMaster szuka frajera co mu skonfiguruje serwer za free.

 

hehe fajnie to ja nim jestem

 

 

Zapraszam do kontaktu poczta@webh.pl zainstalujemy tylko i wyłącznie Panel, żadna usługa nie będzie konfigurowana(wszystko standardowo).

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ednet - chodzi mi o ISPconfig, czy jak mu tam...

Całkowicie administracji kontami mi się ładu i składu nie trzymała... następnego dnia odinstalowałem.

(zaznaczam, że administratorem nie jestem i moja znajomość linuxa to +- dobra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajnie to ja nim jestem

 

 

Zapraszam do kontaktu poczta@webh.pl zainstalujemy tylko i wyłącznie Panel, żadna usługa nie będzie konfigurowana(wszystko standardowo).

 

 

Pozdrawiam

 

Hehe spóźniłeś się, ja im wszystko skonfigurowałem, taki prezent na święta i nowy rok (; i tak mi się w pracy ostatnio nudzi więc co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×