Skocz do zawartości
Konrad.K

Sprawdzony Rejestrator Z Miłym Panelem.

Polecane posty

Witam,

 

Od jakiegoś czasu męczy mnie już panel partnerski do obsługi domen w az.pl - dlatego też zacząłem się rozglądać za jakimś alternatywnym rejestratorem domen, do którego mógłbym się powoli przenosić/transferować ze wszystkimi moimi domenami. Fakt faktem, jestem uwiązany w az.pl wieloma ich "cudnymi" promocjami, no ale zapłacę co trzeba i z mniejszymi/większymi problemami się wyniosę.

 

Teraz pytanie: Który z dostępnych rejestratorów jest w miarę sensowny, a zarazem ma przyjemny w użytku panel administracyjny, oraz nie za wysokie ceny rejestracji/przedłużeń ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz możliwość zarejestrowania się u rejestratora jako firma to może zapoznaj się z hrd.pl (reseller).

Jedynie co to obsługa Klienta czasem działa wolno i trzeba się przypominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przemyśle to bo na początku lutego rejestruje działalność :-)

Choć korzystałem kiedyś z ich panelu, może i źle pamiętam, ale chyba był trochę surowy, prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może założ sobie konta u kilku rejestratorów i sam sprawdź funkcjonalność panelu. co do cen odnowień to taniej od az.pl mają w vbiz, domenytanio, 2be.pl. Najdrożej jest u największych - home, nazwa, az.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hrd.pl = rejestracjadomen.pl - dla indywidualnych klientów

 

rejestracja o ile pamiętam jest darmowa, wiec możesz sie zarejestrowac i zobaczyc panel :o

ew. jest screen na stronie.

 

a co mogę powiedzieć o firmie? korzystam od kilku lat i sobie chwalę.

 

miałem jedną historię z domeną i jak dla mnie ogromny pozytyw :

zarejestrowalem domene pl u resellera ( czyli wlasnie klienta hdr ; konkretnie firma lh.pl ) i po jakimś czasie potrzebowałem szybko zmienić dnsy a panel lh.pl pokazywał jakieś błędne dane, dzwoniłem do lh.pl chyba pół dnia i nic, na spotkaniu, szefa nie ma itp..

wkurzyłem się i poprosilem o authinfo - zostalem poinformowany ze udostępniają je dopiero po 2 latach ( nie doczytalem regulaminu :/ ) a ja dalej nie miałem zmienionych dnsów, zadzwoniłem do hdr i w ciągu 5 minut miałem przeniesioną domenę, dostęp do ich panelu i zmienione dnsy wszystko oczywiście bezpłatnie. dodam jeszcze że o ile pamiętam to wszystko w sobotę lub niedzielę po godzinach pracy boku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rejestracjadomen.pl = hrd.pl - nie polecam...

Bardzo nie sympatyczna obsługa, kiepski panel (brak możliwości ustawiania oddzielnych stref a, mx, cname i txt )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×