Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xorg

Eh To Google <_<

Polecane posty

Google ma takie kaprysy, jak kiedyś miałem serwis o keyra augustina (nie wiem czy to sie odmienia jakoś poprawnie :D ) to też poleciałem na 1 pozycje pod wiele haseł zupełnie bez ingerencji z mojej strony - nie płacz tylko się ciesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młode? - domena istnieje już ponad pół roku. Nie chodzi mi o pozycję, bo w tym to będzie i na pierwszych miejscach - tylko chodzi mi o to czemu indexuje ten jeden durny temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jest do niego dużo linków bo ludziom się podoba.

 

Jeśli strona jest zaindeksowana już dość długo to jest to chyba jedyny rozsądny powód, chociaż google lubi robić niespodzianki[w tym przypadku na to nie wyglada]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde :> powiedzcie mi lepiej jak robić aby w google pod ogólnymi frazami była strona główna a nie ten temat,coś się google przyczepiło do niego :D

 

i chcę to wyprostować, bo nie każdy ma tyle inteligencji aby później wejść na stronę główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz - takie są kaprysy Google.

 

Najbardziej wkurza, jak przez cały rok strona/forum działa OK i google nie indeksuje str. głównej, a potem jest np. pół dniowy pad i nagle indeksuje te errory :/ tak jakby tylko czekało na to, aby wyrzucić stronę z wyszukiwarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×