Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Paul

Wybór Cms'a

Polecane posty

Paweł_15 jestem +/- w tym samym wieku co ty... i powiem ci jedno. Idź na te studia postudiuj 5 lat jak ci sie uda coś skończyć , i czytaj posty ludzi takich jak ty.

 

PS. No możesz jeszcze policzyć godziny spędzone poza zajęciami ,praktykę oprócz tych paru lat na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam że wy pisząc godnie przeżyć bierzecie pod uwagę posiadanie tak zwanej rodziny (kobieta i szkrab) wtedy rzeczywiście trzeba godziwie zarabiać.

Godnie przeżyć oznacza na początek opłacić ZUS, podatki i rachunki za firmę - to na wejściu jest przynajmniej 1000 złotych. Dodaj do tego konieczność kupienia jakiegoś żarcia + dach nad głową i już mamy 2000-2500 zeta na dzień dobry miesiąc w miesiąc. Dopiero powyżej tej kwoty zaczynasz odkładać... na spłatę kredytu za mieszkanie czy samochód, ewentualnie na tydzień wakacji daleko od kompa.

 

Dlatego uważam ze da sie pracować w taki sposób a nie robić projekty za tak zwane ,,miljony rubli".

Oczywiście, że sie tak da. Zacznij mnie utrzymywać (dach nad głową, rachunki za żarcie, Net, telefon, podatki), a ja wtedy będę miał czas, żeby zrobić coś za 50 złotych, a może i za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Owszem wiem że jestem dziwnym człowiekiem i nie przeszkadza mi to. Kolejna sprawa to taka że zależy gdzie kto ma zamiar mieszkać. Bo ceny są różne, za te same pieniądze moge kupić w miejscu A małą kanciapę a w miejscu B fajne i przytulne mieszkanko :D Do tego nie zakładać od razu Microsoftu tylko zatrudnić się gdzieś na początek, zdobyć doświadczenie ale najpierw trzeba się wyuczyć. Bez tego czeka mnie najwyżej ranga zmywającego w irlandii. Zresztą na 100% macie rację i będzie tak jak mówicie ale mnie i tak nie przekonacie. Musze sie o tym przekonać na własnej skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek zainteresuj się Simple CMS, czy jakoś tak.. jakieś drugie czy trzecie miejsce ostatnio gdzieś dostał.. heh

aa.. CMS Made Simple http://www.cmsmadesimple.org/

no heh

 

 

dzięki za link ;> Tak na szybko to jedynie spodobał mi się e107 i jakoś teraz z innej strony patrze na WP niż tylko na bloga... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no i jeszcze Joomla 1.5 jest nowa, nie wiem, czy badałeś.. ale to trza poczekać na lokalizację i pewnie pierwsze łatki.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze Joomla 1.5 jest nowa, nie wiem, czy badałeś.. ale to trza poczekać na lokalizację i pewnie pierwsze łatki.. heh

 

 

yyy... wole bez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Joomla! 1.5 to z tego co widziałem nie ma za wiele nowych komponentów czy bajerów. Podejrzewam że są zabezpieczenia i lepszy kod jest. Sam czekam na polską lokalizację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×