Skocz do zawartości
Martio

[dreamhost] Nie Mogę Przypisać Własnej Domeny

Polecane posty

Posiadam hosting na "dreamhost.com" zakupiony z rabatem w planie "My Crazy Domain Insane". Jako, że byłem zadowolony z ich usług, kiedy pojawiła sie urodzinowa promocja zakupiłem jeszcze jeden host, również z rabatem. Leżał sobie jakieś 2-3 miesiące aż do dzisiaj, kiedy planowałem go użyć. Kiedy próbowałem przypisać własną domenę "*.com", to pojawił się problem i komunikat, że mam zakupić pełnopłatny host... Czy to oznacza, że w drugim hoście, który posiadam, nie mogę przypisywać własnych domen pomimo, że podczas rejestracji w specyfikacji było podanie, że można utrzymywać nieograniczoną ilość domen?

 

Bardzo proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi.

 

Jeżeli kupiłeś 2 konta z rabatem na te same dane to ich pokrótce oszukałeś ;) bo mają zastrzeżone w regulaminie takie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi.

 

Jeżeli kupiłeś 2 konta z rabatem na te same dane to ich pokrótce oszukałeś ;) bo mają zastrzeżone w regulaminie takie zachowanie

 

Czy można przenieść konto na inna osobę, by zachowała się płatność i było to zgodne z regulaminem, aby w pełni cieszyć się kontem? Próbowałem podając w moim profilu inne dane, ale nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można przenieść konto na inna osobę, by zachowała się płatność i było to zgodne z regulaminem, aby w pełni cieszyć się kontem? Próbowałem podając w moim profilu inne dane, ale nie pomogło...

 

To na nic, nie kombinuj, tylko po prostu im zapłać. Nie można uzywać domeny, która już raz się u nich pojawiła na koncie kupionym z rabatem. Nieważne do kogo należy to konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@skx - skąd masz takie info dotyczące tego, że śledzą do którego konta należy domena, i nie można jej przypisywać do innych kont, itp?

 

Wiem, że nie można brać więcej, niż raz hostingu w promocji (z upustem), ale nie słyszałem o tej sprawie z domeną... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakoś muszą sprawdzać wiarygodność osób zamawiających te konta z rabatem innaczej by było 2k kowalskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×