Skocz do zawartości
Grafi

Problem Z Domena

Polecane posty

Witam.

 

Mam problem. Tyczy się on domeny www.pinfan.pl . Zarejestrowana jest ona w nazwa.pl natomiast serwer jest u webd.pl. Niestety domena nie działa. Pisałem w tej sprawie do nazwa.pl, odpowiedzieli ze domena nie jest na ich DNS, więc napisałem do webd.pl co może być z tym nie tak. Odpisali: "Witam,Niestety nie mamy zadanych informacji dotyczących domeny pinfan.pl.". Jest to moja 1 domena więc nie bardzo wiem co może być nie tak. Czy ktoś może mi udzielić pomocy, ewentualnie dać jakieś wskazówki gdzie należy szukać problemu.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2006-11-08 gdzies tak byla zarejestrowana. Ona nie jest moja tylko znajomej wiec ciezko tez mi jest jakies wieksze szczegoly dostac. Czyzby poprostu nie zostala przedluzona ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak to wygląda: Domena pinfan.pl nie jest dostępna, domena jest zarezerwowana. Czyli ktoś już sobie ją rezerwuje po wygaśnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Jest możliwość sprawdzenia kto zarezerwował tą domene ? Jak zdobęde hasło i login to spróboje zalogować sie do nazwa.pl może w panelu będzie coś więcej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mozliwosci sprawdzenia kto zarezerwowal.

Dostanie sie do panelu w nazwie moze pomoc odpowiedziec na pare pytan.

 

Ale jest tak jak napisano - domena nie zostala przedluzona, wygasla i ktos ja rezerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem. Tyczy się on domeny www.pinfan.pl . Zarejestrowana jest ona w nazwa.pl natomiast serwer jest u webd.pl. Niestety domena nie działa. Pisałem w tej sprawie do nazwa.pl, odpowiedzieli ze domena nie jest na ich DNS, więc napisałem do webd.pl co może być z tym nie tak. Odpisali: "Witam,Niestety nie mamy zadanych informacji dotyczących domeny pinfan.pl.". Jest to moja 1 domena więc nie bardzo wiem co może być nie tak. Czy ktoś może mi udzielić pomocy, ewentualnie dać jakieś wskazówki gdzie należy szukać problemu.

 

 

Jak już wcześniej wspomniał hekko, domena wygasła, niedługo wróci do puli domen wolnych. Więc będzie możliwość ponownej rejestracji.

Pytanie brzmi, czy nikt nie planuje podkupić tej domeny? (tzn. zarejestrować jej ponownie przed Tobą?)

 

Jeśli zależy Ci na domenie, proszę o kontakt na PW, postaram się przechwycić domenę jak tylko będzie wolna żebyś jej nie stracił.

 

---

Tani hosting - ostatnie dni promocji ...

Rejestracja domen - .pl - 9.90, .com.pl - 7.90 ... więcej na stronie www.hoste.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×