Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wloz_mi_tu

[hosteurope.de] Płatnosci

Polecane posty

Witam!

Mam pytanie odnośnie płatności do hosteurope.de

1. Przelewy zagraniczne - transgraniczne - wypłata wysyłanego

- za darmo w CitiBank Online

- najtaniej w BZWBK 9,50zł

- potem Kredyt Bank

40 PLN

(standardowo)

10 PLN
(1)

(w EUR do UE)

25 PLN
(1)

(nie w EUR do UE,

lub poza UE)

- MBank 25zł

- Bank Millenium

20 PLN

(standardowo)

18 PLN

(w EUR do UE)

- MultiBank 26zł

- PKO

25 PLN

(w EUR),

30 PLN

(inne waluty)

2. Płatności kartami kredytowymi

- jakie karty i gdzie najtaniej?

 

3. Systemy płatności typu PayPal, AllPay

- jak połączyć z kartą kredytową i jak płacić?

 

Proszę o przedstawienie swoich sposobów płatności (krok po kroku) - wybierzemy najtańszy i w miarę szybki.

Myślę, że będzie to dobra informacja dla nieradzących sobie z płatnościami zagranicznymi.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przelew zagraniczny w MBanku (eKonto) także jest bezpłatny, tzn. bezpłatny w teorii, bo możesz wybrać, że obciążasz jego kosztami odbiorcę (tak samo działa to w Citibanku). W przypadku gdy Ty płacisz prowizję MBank odciąga około 20 zł za przelew, Citibnak ... 60-70 zł (i to po około 6 miesiącach od przelewu, można nieźle się zdziwić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej inteligo.pl :P
Niby od kiedy w Inteligo mozna dokonywac przelewow miedzynarodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intelgo nie wysyła przelewów międzynarodowych, ale Electron od nich dzięki CVV na tyle karty dobrze nadaje się do płatności online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacę kartą przedpłaconą VISA z ing. Co miesiąc przelewem na nią pieniądze, a HE sobie pobiera. Sposób moim zdaniem bardzo wygodny. W dodatku można zlecić przelewy, które będą co miesiąc uzupełniać kartę o odpowiednią kwotę i niczym nie trzeba się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi zakosiło w mbanku do He za przelew 40zł... + miesiąc po transakcji przyszło mi jakieś 9.50 zł jakieś prowizji.. więc razem za przelew zagraniczny do .de poszło mi 50zł ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zakosiło w mbanku do He za przelew 40zł... + miesiąc po transakcji przyszło mi jakieś 9.50 zł jakieś prowizji.. więc razem za przelew zagraniczny do .de poszło mi 50zł ... :P

 

Przelew zagraniczny, czy za pomocą eKarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

darmowe konto w polbanku do tego darmowa Visa electron z mozliwoscia placenia w necie

polbank ma najlepsze przeliczniki walutowe i jako jedyny bank w polsce przelicza bezposrednio z PLN na dana walute swiata bez posrednictwa EURO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam HE pobiera kase z karty kredytowej (MasterCard GOLD)- chyba najtansza forma platnosci (pod warunkiem odpowiednich obrotow na karcie) i bank nie pobiera marzy za przewalutowywanie transakcji:) Zawsze pobieraja kolo 3/4 kazdego miesiaca i jest ok:) Jesli chodzi o ekarte- polecam te z mbanku- calkiem sprawnie dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki wszystkim za wypowiedzi.

Jeszcze mam pytanie: Jak płacić kiedy 2-3 dni temu ukończyło się 18lat jednak bank w formularzu rejestracji tego nie rozpoznaje :P i nie można założyć konta :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, dzięki wszystkim za wypowiedzi.

Jeszcze mam pytanie: Jak płacić kiedy 2-3 dni temu ukończyło się 18lat jednak bank w formularzu rejestracji tego nie rozpoznaje :P i nie można założyć konta :) ?

 

jak masz u siebie placowke polbanku w 15 min dostaniesz konto albo 2

i karte albo dwie do reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie.. pierwsze słyszę, że za przelewy zagraniczne w mBanku się płaci.. może jakiś taki przelew normalny.. bo płacone eKartą - albo Visa Virtual, którą niedawno dostałem) przelew kosztuje 50gr.. tylko hmm.. no właśnie, w HE chyba nie można tak "automatycznie" zapłacić z formularza... bo domeny z USA kupuję formularzem, że "pach pach" i mi ściąga.. heh

swoją drogą mogliby tak robić też w serwerowniach.. hmm.. a może robią? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w tym momencie mówiłem że mi zabrało 50zł za przelew zagraniczny !! a nie za pobranie z ekarty... bo były jakieś problemy i nie mogli ściągnąć $$ a zapieklili się, że kasa ma być u nich za 2 tyg :P Więc przelewem poszło ;f a koszt fatyczny kosztował znajomego (z mojego konta) 50zł ogółem....

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo domeny z USA kupuję formularzem, że "pach pach" i mi ściąga.. heh

swoją drogą mogliby tak robić też w serwerowniach.. hmm.. a może robią? heh

 

W vps4less płacisz przez PayPal i jest pach pach i już masz opłacone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W vps4less płacisz przez PayPal i jest pach pach i już masz opłacone :P

 

 

można też karta VISA i też jest pach pach i już :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×