Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michaeln

Bedzie "wojna" Portali...

Polecane posty

Gigant AOL (www.aol.pl) wchodzi na polski rynek... (moze wszyscy wiedza, dla mnie to nowinka :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A byles juz na polskim AOL?

Mam wrazenie, ze jakbys byl to bys nie pisal o wojnie ;-).

 

To kolejny przyklad po eBay, w jakim stylu amerykanscy inwestorzy wchodza do Polski ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie bylem... i chyba masz racje... ale to niby "beta"... jeszcze moze sie rozwinac... u niemcow aol chyba popularne bylo (nim aol sprzedal swoja dzialalnosc tam)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sie rozwinie, jak zdadza sobie sprawe, ze jednak do Polski trzeba troche wiecej, zeby rynek zdobyc. Ale przynajmniej weszli po cichu, unikajac do konca kompromitacji. EBayowi sie to nie udalo, wchodzac do Polski zwolali wielka konferencje prasowa, na ktorej pokazujac eBay.pl (wowczas jeszcze nie majacy 10% dzisiejszej funkcjonalnosci) zostali doslownie wysmiani. Obecny przedstawiciel eBay Europe opowiadal jak to eBay w 2005 roku wchodzi do Polski edukowac polskich uzytkownikow czym sa aukcje internetowe. Przyjechali i przywiezli nam ogien. Po czym przedstawil jedynego wowczas pracownika eBay Polska ;-).

 

AOL wchodzi do naszego kraju w stylu nieco podobnym, choc tym razem postanowil uniknac kompromitacji totalnej i wchodzi tylnymi drzwiami i jako beta. Wydaje sie, ze poki co chca sie bardziej zainstalowac w Polsce i wysondowac rynek niz cos bardziej podzialac. Zobaczymy co bedzie dalej. W Polsce ogolnie karty na rynku portalowym sa juz rozdane, bedzie im potrzebna nie marka, ale duzo kapitalu, by jakis kawalek tego tortu wziac dla siebie. Spojrz tylko jakie naklady ponosi ot chocby Gazeta, aby przescignac Interie (co w niektorych kategoriach juz im sie powoli udaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Aol może przyciągnąć na przykład swoją pocztą.

 

Ja nie ukrywam, że najchętniej widziałbym porządny oddział yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Założyłem se mejla na aol.pl, ale nie mogę tego skonfigurować pod Outlookiem - a podobno oddziały w innych krajach działają.. polskiemu aol chyba najbliżej konfigom do amerykańskiego... no zobaczymy... co prawda gmaila nienawidzę, ale aol mogę dać szansę... smuci tylko "powered by google" w ich searchu.. no i generalnie biedacki (na razie?) wystrój i opcje na stronie głównej..

 

yahoo w Polsce?.. oo tak.. miło by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fobi, to ma byc ta poczta, ktora ma niby przyciagac? ;-)

 

Dec 16 02:34:47 d1 qmail: 1197768887.611244 info msg 3733137: bytes 453 from qp 1631 uid 109

Dec 16 02:34:47 d1 qmail: 1197768887.792037 starting delivery 181984: msg 3733137 to remote xxxxxx@aol.pl

Dec 16 02:34:47 d1 qmail: 1197768887.792691 status: local 0/10 remote 1/20

Dec 16 02:34:48 d1 qmail: 1197768888.164082 delivery 181984: deferral: Connected_to_/_Nawiazano_polaczenie_z_64.12.137.184_but_connection_died._/_ale_transmisja_zostala_przerwana._(#4.4.2)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byles juz na polskim AOL?

Mam wrazenie, ze jakbys byl to bys nie pisal o wojnie ;-).

No. Wygląda jak yoyo.pl (taki portal sprzed paru lat, pewnie mało kto pamięta) i nie działa pod Operą.

 

Niezły zestaw newsów:

 

Pitera: PO jest za zniesieniem art. 212 Kodeksu karnego

Włochy/Boss camorry ujęty po 7 latach pościgu

Chris Evert i Greg Norman zaręczeni

Kasia Pietras

Polska/ Przedsiębiorcy o barierach działalności innowacyjnej

Zatrudnili trzech gimnazjalistów do wyklikania tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie bylem... i chyba masz racje... ale to niby "beta"... jeszcze moze sie rozwinac...

 

Polecam przypomniec sobie wersje beta nowosci na polskich portalach - np. wersje beta nowych stron glownych, bardzo mocno dopracowane. A tutaj sie strona rozjezdza w operze...

 

Moze bedzie wieksza kompromitacja niz ebay, ktory czesciowo spelnial swoja funcje (aukcje z innych czesci swiata) a tutaj co? Newsy 'gimnazjalne'? :D

 

Update:

Nawet nie wiecie jak sie zdziwilem po pierwszym wejsciu do dzialu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

u mnie i w FF i w Operze strona działa OK... heh

 

ale rzeczywiście.. ogólnie to słabiutki ten debiut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile można to nazwać debiutem.

 

AOL to jednak jest znana marka i moim zdaniem przed oficjalnym startem powinni dopracować to jak najlepiej, aby potem nie mieć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły zestaw newsów:

Zatrudnili trzech gimnazjalistów do wyklikania tego?

Z tego co sie orientuje, to dostawca newsow dla AOL'a jest PAP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie orientuje, to dostawca newsow dla AOL'a jest PAP :)
Chyba masz dobre źródła :)

Ale pl yahoo och jak by było fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×