Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dydek

Pytanie O Licencje Da

Polecane posty

Witam,

 

To mój pierwszy post na forum. Chciałem się przywitać i pozdrowić wszystkich. Czytam forum od dłuższego czasu, a dziś postanowiłem się zarejestrować. :P

 

Mam pytanie o licnecje do panelu Direct Admin. Jeśli zakupie na ich stronie np. miesięczną w celu potestowania tego panelu, pobawienia się nim, etc.. to czy po miesiącu będę musiał ją jakoś odnowić, czy odnowi się automatycznie ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedz, oraz pozdrawiam serdecznie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum.

Nie polecam ci kupywać na DA.com ponieważ jest tam strasznie drogo, kup od polskiego pośrednika np. hc.pl za wieczystą zapłacisz 250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Nie wprowadzaj w błąd :)

Licencja internal o ile pamiętam na directadmin.com jest o wiele tansza niz np. w hc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malu123: hc.pl pobiera 250 zł brutto, a DA przy ilości licencji mniejszej niż 20, 89 dolarów, więc wychodzi z 30 zł różnicy na niekorzyść hc.pl, a zawsze masz polską fakturę co dla niektórych zastosowań może być plusem.

 

Inną sprawą jest, że licencje internal w teorii są przeznaczone tylko do sprzedaży z serwerami dedykowanymi w komplecie, a nie osobno, no ale JBMC ma mało restrykcyjną politykę w tym względzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Ja po prostu chciałem skorygować wypowiedz nvu :) że wcale nie jest tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×