Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
NiceMan

Grafik | Programista

Polecane posty

Witam

Poszukuje osoby która stworzyła by niebanalną i nieprostą stronę www Pod Fantasy gry konkretnie MMORPG. Poszukuje tylko doświadczonych grafików którzy robią to już od paru lat. Osoby które będą w stanie napisać odpowiednie kody do stron www a nie googlować bądź stosować jakieś proste scrypty obciążające www ;/ Interesuje mnie portal interaktywny nie stały. Ma być on dość dynamiczny.

Stronka ma być zrobiona pod Drupala. Osoba będzie musiała w całości poświęcić się projektowi. Nie robić go po godzinach między jednym a drugim zleceniem. Będę chciał na bieżąco sprawdzać efekty pracy oraz korygować ewentualnie grafikę.

Co do najważniejszej kwesti finansowej. Jestem w stanie zapłacić za projekt nawet do kilku K zł. O ile strona będzie na prawdę interesująca. Nie będzie mi potrzebna faktórka ani jakieś śmierdu pierdu xD Mnie interesuje bardzo dobrze przygotowana strona www pod względem graficznym jak i scryptowym.

Czas na przygotowanie stronki do miesiąca czasu :) Z możliwością na przedłużenie o parę dni bądź tygodni o ile stronka będzie na miarę moich oczekiwań ;p

 

Wzorowane www:

1 WWW

2 WWW

3 WWW

4 WWW

5 WWW

Po obejrzeniu linków myślę, że osoba będzie mniej więcej wiedzieć jakiego typu ma być to stronka.

 

Oferty proszę kierować na PW Podać namiary na gg ewentualnie na kom :)

Prosił bym o podanie przykładowych prac graficznych lub www.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci tylko o "jakość" to wybierz misz.com, wydasz te kilka tysięcy, ale na pewno będziesz zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misz.com, dobry? za kilka tysiecy?

Zarty sobie robisz, czy to twoja rodzina?

 

Konkurencja? Zły sąsiad? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jest sredni. Nie zaplacilbym za jego projekt wiecej niz kilkaset zlotych...

Ani konkurencja, ani sasiad. Zyczliwy uzytkownik, ktory chce DOBRZE doradzic.

 

Nie wiem ile on kasuje za projekt, ale tak jak mowie - ja bym mu wiecej niz 500,- nie zaplacil. Natomiast znam faktycznie SWIETNYCH grafikow, ale oni biora za projekt 3-4 tysiace zlotych. Pytanie czy interesuje Cie ten pulap cenowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w stanie zapłacić za projekt nawet do kilku K zł.

 

Nie wiem ile on kasuje za projekt, ale tak jak mowie - ja bym mu wiecej niz 500,- nie zaplacil. Natomiast znam faktycznie SWIETNYCH grafikow, ale oni biora za projekt 3-4 tysiace zlotych. Pytanie czy interesuje Cie ten pulap cenowy...

 

 

Jeśli możesz podać do nich namiary, to prosiłbym na PW :P

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mnie interesują graficy do 6k zł o ile są w stanie naprawdę poświęcić się projektowi i są w stanie zrealizować dobrą grafikę

 

PS. Proszę o polecenie takich osób :P

 

EDIT:

No i osoby które są w stanie stworzyć stronkę do gry FANTASY :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi, podpowiedzi itp itd :P temat nieaktualny thx wielkie już kogoś znalazłem...

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×